همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
شرکت مدیران خودرو به عنوان یکی از پیشتازان صنعت خودرو کشور، در نظر دارد، تابستان امسال کمپین خدمات پس از فروش ویژه‌ای را برای مشتریان خود برگزار کند.
هدف از این کمپین، شناسایی و پیشگیری از مشکلات خودرویی مشتریان و رفع نیازهای آن‌ها در فصل مسافرت‌های تابستانی است و مدیران خودرو با بهره‌گیری از شبکه‎‌ نمایندگی خدمات پس از فروش گسترده خود قصد دارد تا با این کمپین، تابستانی آسوده را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.
کمپین تابستانی خدمات پس از فروش مدیران خودرو از تاریخ ۱۴ تا ۲۶ مرداد ماه به مدت دو هفته کاری اجرا و در طول آن تمامی نمایندگی‌های خدمات پس از فروش شرکت، میزبان مراجعین محترم تمامی برندهای مدیران خودرو خواهند بود و شامل خدمات زیر می‌شود:
همچنین در پایان مدت کمپین تابستانی خدمات پس از فروش مدیران خودرو، از میان مراجعینی که در این بازه زمانی به نمایندگی‌های مدیران خودرو مراجعه کرده باشند، ۲۰ نفر به قید قرعه انتخاب شده و هدایای نفیسی به آن‌ها اهدا خواهد شد.
هزار جور کمپین بزاره، چه فایده داره وقتی اون مشتری ازین کمپین خوشحال نمیشه چون قبلش دهنشو سرویس کردی، من مشتریش که دو ماه با تاخیر از پایان زمان ۴۵ روز کاری، یعنی بعد از تایید بانک رو دارم میگما، تازه قرار هفته آینده ماشین تحویل بگیرم که اونم معلوم نیست همون خسارت ناچیز تاخیرم چقد بدن یا نه، مطمن باشه در اولین فرصت اگه خودروی دیگه بتونم سریع بگیرم جایگزین میکنم. حتی اگه از خودروم راضی باشم، هرکیم ازم بپرسه میگم اصلا خوب نیست راضی نیستم چهارتا ایراد الکیم میگم. اسب بخار لطفا سانسور نکن بزار شاید دوتا مدیر چینی مدیران دیدن، مطمنم همون چینیا باز بهتر از مدیرای بی تفاوت خودمون کار میکنن، در ضمن نمایندگی هر حرکتی دوست داشته باشه سرت پیاده میکنه بالا دستی نیست حتی جواب تلفنتو بده!


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp