همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان

شرکت زامیاد با نگاهی تخصصی به حوزه حمل و نقل به همراه شرکت ایران کاوه در دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و ششمین نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت اصفهان حضوری فعال داشت.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از ارتباطات زامیاد، این شرکت با هدف معرفی محصولات تجاری و کاربری‌های تخصصی به بازار هدف با چهار محصول اتوبوس شهری، پادراپلاس لانگ با کاربری یخچال، پادراپلاس با کاربری آتش نشانی و پادراپلاس با کاربری کمپرسی در نمایشگاه مدیریت شهری اصفهان حضور یافت.
این گزارش می افزاید: در مدت چهار روز برگزاری نمایشگاه، محصولات شرکت زامیاد با استقبال مناسبی از سوی فعالان حوزه حمل و نقل، تولیدکنندگان، تأمین‌کنندگان، متخصصان و کارشناسان حوزه مدیریت شهری و صنایع وابسته به آن مواجه شد.
بازدید شهردار اصفهان، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، معاون عمرانی وزیر کشور و شهرداران مناطق و شهرهای مختلف استان اصفهان از غرفه های زامیاد و ایران کاوه از نکات قابل توجه این نمایشگاه بود.
گفتنی است، دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری(خدمات شهری) و ششمین نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت از ۱۰ تا ۱۳ مردادماه جاری با حضور ۸۰ شرکت داخلی و خارجی در فضایی بالغ بر ۱۰ هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار شد.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp