همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
گروه بهمن محصولات خود را به دو صورت عرضه مستقیم و لیزینگی ارائه می‌دهد. در روش عرضه مستقیم، فورس ۶ تن خوابدار با قیمت یک میلیارد و ۵۷۴ میلیون تومان و کشنده امپاور BD500 با قیمت چهار میلیارد و ۶۲۴ میلیون تومان به فروش می‌رسند. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به یکی از عاملیت‌های مجاز گروه بهمن که آدرس آن در پایگاه اینترنتی bahman.ir ذکر شده است، محصولات را خریداری کنند.
همچنین جزییات فروش لیزینگی محصولات تجاری گروه بهمن نیز اعلام شده است. در این طرح، فورس ۶ تن با یک میلیارد و ۴۰ میلیون تومان پیش پرداخت و اقساط ۲۴ ماهه به مبلغ ۴۱ میلیون تومان، فورس ۸ تن با یک میلیارد و ۷۰ میلیون تومان پیش پرداخت و اقساط ۲۴ ماهه به مبلغ ۴۳ میلیون تومان، کشنده FAW420 با پیش پرداخت ۳ میلیارد و اقساط ۲۴ ماهه ۸۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، وانت تک کابین با ۳۰۰ میلیون پیش پرداخت و اقساط دو ساله ماهی ۱۲ میلیون تومان، و وانت دوکابین با پیش پرداخت ۳۱۲ میلیون تومان و اقساط دو ساله ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.
در این بخشنامه آمده است که محدودیت خرید کارت ملی برای این طرح وجود ندارد و مدت زمان تحویل خودرو برای روش عرضه مستقیم سه ماه و در طرح فروش لیزینگی ۴۵ روز اعلام شده است.
دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp