همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
نمایشگاه حمل و نقل اصفهان ۱۴۰۲ از روز ۱۰ مرداد ماه با حضور شرکت‌های مختلفی آغاز به کار کرده است و تا ۱۳ مرداد ماه ادامه خواهد داشت. گزارش کاملی از این نمایشگاه را در ادامه خواهید دید. 
ششمین نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت اصفهان از ۱۰ مرداد ماه ۱۴۰۲ آغاز شد و تا ۱۳ مرداد ماه میزبان علاقه مندان خواهد بود. این نمایشگاه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ دایر است و علاقه مندان به حوزه خودروهای کار و تجاری و حمل و نقل می‌توانند طی تاریخ و ساعت ذکرشده، در محل نمایشگاه بین المللی اصفهان حضور یافته و از محصولات و دستاوردهای شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه بازدید کنند. در این نمایشگاه شرکت‌های مختلفی حضور داشتند که از جمله آن ها می‌توان به ارس خودرو دیزل (آمیکو)، آرین دیزل، گروه بهمن، ایران دوچرخ (که یکی از زیرمجموعه‌های گروه بهمن محسوب می‌شود)، زامیاد، و البته ارگانی نظیر آتش نشانی اصفهان اشاره کرد. 
در این نمایشگاه، گروه بهمن حضور پررنگ و پرقدرتی داشت. نکته جالب در غرفه گروه بهمن حضور شرکت ایران دوچرخ، تولیدکننده موتورسیکلت بود که اکنون یکی از زیرمجموعه‌های گروه بهمن محسوب می‌شود. ایران دوچرخ در این نمایشگاه علاوه بر به نمایش درآوردن محصولات تولیدی خود، از یک محصول جدید با نام KPT200 pro رونمایی کرد که ظاهری شبیه به موتورسیکلت‌های ادونچر ب ام و داشت و جلب توجه فراوانی می‌کرد. 
در کنار ایران دوچرخ، بهمن دیزل دیگر شاخه گروه بهمن، که فعال در زمینه تولید محصولات سنگین و نیمه سنگین کار و تجاری است، نیز حضور قدرتمندی داشت. از فاو ۴۶۰ سیبا موتور گرفته تا نسخه‌های مختلف کامیونت فورس و کامیون‌ها و کشنده امپاور با کاربری‌های مختلف در این نمایشگاه حضور داشتند. در کنار این محصولات، گروه بهمن از اتوبوس جدید خود با نام CT رونمایی کرد که در دو سایز با نام‌های CT12 و CT18 عرضه خواهد شد. همچنین در غرفه گروه بهمن خودروهای کاپرا ۲ فیس لیفت، ون اینرودز و بهمن G9، که جدیدترین و قوی‌ترین پیکاپ این شرکت محسوب می‌شود، حضور داشتند. 
شرکت زامیاد، که یکی از زیرمجموعه‌های سایپاست، با خودروهای کار و تجاری‌اش در نمایشگاه حمل و نقل اصفهان حضور پیدا کرد. این شرکت در کنار ایران کاوه، دیگر زیرمجموعه گروه سایپا، به معرفی و نمایش محصولات مختلف خود پرداختند. از جمله محصولات زامیاد در این نمایشگاه می‌توان به پادرا پلاس کمپرسی، پادرا پلاس آتش نشانی و پادرا پلاس لانگ یخچال‌دار اشاره کرد. در کنار این خودروها یک کاربری جدید نیز از پادرا پلاس لانگ در این نمایشگاه برای اولین بار رونمایی شده که با همکاری شرکت ایران کاوه به تولید رسیده است. این کاربری مختص لیفتراک است و محفظه بار آن از سه طرف به طور کامل باز شده است تا عمل بارگیری و تخلیه بار به راحتی توسط لیفتراک صورت پذیرد. 
ارس خودرو دیزل یا همان آمیکو هم مانند دیگر شرکت‌های فعال در زمینه ساخت خودروهای کار و تجاری در این نمایشگاه با انبوهی از تولیداتش حضور دارد. نکته مثبت آمیکو در این نمایشگاه غرفه سازی جذاب و وسیع آن بوده که در نوع خود جالب است. آمیکو در کنار انواع کشنده‌هایش نسخه‌های مختلفی از پیکاپ آسنا را هم به این نمایشگاه آورده است که جدیدترین نسخه آن، آسنا توربو دنده‌ای، نیز حضور داشت. نکته دیگر در غرفه آمیکو حضور یک دستگاه آسنا با کاربری حمل پول مجهز به انواع سیستم‌های امنیتی است که نظرات بسیاری را جلب کرد. 
شرکت آرین دیزل به عنوان یکی از زیرمجوعه‌های هلدینگ آرین سرمایه هم یکی دیگر از شرکت کننده‌ها در نمایشگاه حمل و نقل اصفهان است. این شرکت با کاربری‌های مختلفی از کامیونت سری N جک در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است که از جمله آن‌ها می‌توان به کاربری‌های مختلف شهرداری از جمله جدول‌شوی، خودرو مخصوص جارو، خودرو مختص حمل زباله و کاربری آتش نشانی اشاره کرد. نسخه جدیدی نیز از این کامیونت که کاربری جرثقیل را داشت برای اولین بار در این نمایشگاه به نمایش عموم درآمد. همچنین در محوطه بیرونی نیز یک دستگاه کشنده شکموتو X5000 حضور دارد که امکان تست میدانی آن توسط بازدیدکنندگان میسر است. 
در کنار شرکت‌هایی که برای نمایش محصولات خود در این نمایشگاه گرد هم آمده‌ بودند، غرفه آتش نشانی شهرداری اصفهان نیز در محیطی وسیع دستاوردهایش را به نمایش گذاشته بود. آتش نشانان عزیز و فداکار در این غرفه تمامی دستاوردها و البته تجهیزات آتش نشانی را به بازدیدکنندگان نشان دادند و توضیحات مربوطه را به نحو احسن منتقل می‌کردند. این غرفه در کنار نمایش تجهیزات آتش نشانی، بخش‌های سرگرم کننده جذابی را هم برای افراد در نظر گرفته بود، اما یکی از قسمت‌های آن بسیار مورد توجه قرار گرفته بود که در آن یک خودروی باگی با امکانات پایه خودروهای آتش نشانی حضور داشت. این باگی که محصولی از شرکت CF چین است توسط خود شهرداری و آتش نشانی اصفهان تجهیز شده است تا در معابر شلوغ و یا کم عرض مانند میدان نقش جهان، در صورت نیاز مورد استفاده قرار گیرد. 






اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp