همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
صندلی های Zero Gravity را می توان یکی از بهترین اختراع های نیسان دانست که با ویژگی هایش می تواند سفرهای طولانی را برای راننده و سرنشینان بسیار لذت بخش تر کند.
شاید بسیاری از خودروسازان در طراحی صندلی محصولات‌شان چندان دقت نکنند و از علوم مختلف برای ساختار آن ها بهره نبرند، اما نیسان با کمک گرفتن از علوم فضایی و همچنین بررسی علت راحتی فضانورد، هنگامی که هیچ گرانشی بر روی آن نیست، اقدام به تولید صندلی های Zero Gravity کرده است.
صندلی های Zero Gravity کمپانی نیسان، طبق اطلاعاتی که از ناسا به دست آمده است، طراحی شده اند تا با قرار دادن راننده و سرنشینان در حالت خنثا، خستگی های ناشی از سفرهای طولانی را به شدت کاهش و راحتی آن ها را ارتقاء دهند.
در گذشته، ناسا برای این که فضانوردانش سفر راحت تری تا مقصدشان داشته باشند، طراحی صندلی های فضاپیماها را طوری طراحی کردند تا طی ساعت ها سفر فضایی، شخص را کم تر خسته کنند. بر همین اساس، نیسان هم سعی کرد با ایجاد ۱۴ نقطه فشار، تقسیم بندی مناسبی برای بدن راننده و سرنشینان فراهم کند تا حداکثر فشار خون در بدن آن ها جریان یابد و در مدت زمان های طولانی کم تر خسته شوند.
در سال ۲۰۱۳ بود که نیسان برای اولین بار از صندلی های Zero Gravity در آلتیما استفاده کرد و حیرت همه را برانگیخت. از آن سال به بعد تولید و به کارگیری این مدل صندلی ها فراگیرتر شد و حالا هزینه تمام شده برای تولیدش کم تر از پیش شده است.
این صندلی های کمپانی نیسان، طبق اطلاعاتی که از ناسا به دست آمده است، طراحی شده اند تا با قرار دادن راننده و سرنشینان در حالت خنثا، خستگی های ناشی از سفرهای طولانی را به شدت کاهش و راحتی آن ها را ارتقاء دهند.
نیسان سعی کرد براساس طراحی ناسا برای صندلی ها با ایجاد ۱۴ نقطه فشار، تقسیم بندی مناسبی برای بدن راننده و سرنشینان فراهم کند تا حداکثر فشار خون در بدن آن ها جریان یابد و در مدت زمان های طولانی کم تر خسته شوند.
۱. راحتی بیش تر راننده و سرنشینان در سفرهای طولانی ۲. تقسیم بندی متناسب فشار خون در بدن افراد برای جلوگیری از کوفتگی ۳. قیمت مناسب.


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp