همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
در حالی ۲ ماه از دومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه می گذرد که هنوز خبری از تعیین تکلیف قیمت ۴ محصول شرکت خودروسازی سایپا که در این مرحله فروش رفتند، نیست.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار به نقل از تسنیم، براساس برنامه ریزی ها دومین طرح سامانه یکپارچه فروش خودرو برمبنای فرآیند نوبت‌دهی برای محصولات خودروسازان داخلی ۳ خردادماه  آغاز شده و متقاضیان تا پایان ۱۰ خردادماه فرصت داشتند تا نسبت به انتخاب خودرو در سامانه یکپارچه اقدام کنند.
اما اجرای این طرح که از ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز شد دچار ابهاماتی بود که همین امر متقاضیان را دچار سردرگمی کرد به نحوی که در لیست خودروهای عرضه‌شده در سامانه یکپارچه خودرو، نام چند خودرو شامل کوییک مدل GX، ساینا مدل GX، شاهین اتوماتیک و اطلس درج شده است که هنوز قیمت قطعی این خودروها توسط خودروساز اعلام نشده است و به‌نوعی مردم باید خودرویی را بخرند که هیچ اطلاعی از قیمت آن ندارند.
وزارت صنعت در همین ارتباط به تسنیم می‌گوید: “هدف سامانه یکپارچه نوبت دهی خودرو ایجاد یک لیست انتظار مرکزی شفاف و نه فروش است سپس  فروش براساس فراخوان خودروسازان بر مبنای این لیست انتظار محقق می شود. پس لازم است در هنگام فراخوان خودروساز قیمتها روشن اعلام شود. در این مرحله تنها نوبت دهی برای تخصیص معین می شود و فروش توسط خود خودروسازان در مرحله آتی انجام می شود. همه این موارد به روشنی در اطلاعیه سامانه یکپارچه نوبت دهی بیان شده است.
در حال حاضر ۲ ماه از عدم اعلام قیمت خودروهای فروخته شده سایپا در سامانه یکپارچه می گذرد و هنوز خبری از تعیین تکلیف قیمت این خودروها نیست.
کسب اطلاع تسنیم از شورای رقابت حکایت از آن دارد که قیمت این خودروها همچنان در سازمان حمایت در حال بررسی است و هنوز مسئولین توافق نهایی را در اعلام قیمت های پیشنهادی و ارائه آن به شورای رقابت انجام نداده اند.
چرا مدیران خودرو شرایط ثبت نام اریزو ۶ و تیگو ۸ رو که در سمانه یکپارچه اعلام فروش کرده اعلام نمیکنه چرا وزارت صمت ک شورای رقابت به اینهمه قانون شکنی این شرکت مفسد رسیدگی نمی کنه تنها شرکتی هست که زیر بار تعدیل قیمتهای شورای رقابت بطور کامل نرفته
بعد از گذشت یکسال از ثبت نام در پیش فروش خودروی کوییک gx هنوز خبری از قیمتش ندارم واقعا متاسفم برای صنعت خودروی کشور که دست آدمای بی مسولیت افتاده


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp