همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
به تازگی شرکت آسیا خودرو که متولی واردات اپل (اوپل) در ایران خواهد بود، در حال آماده سازی شو روم مرکزی خود در شمال تهران است.
پیشتر نام آسیا خودرو را به عنوان یکی از نمایندگی های مدیران خودرو می شناختیم و حالا این شرکت قصد دارد محصولات اوپل آلمان را به ایران وارد و عرضه نماید. در همین راستا آسیا خودرو در حال آماده سازی شوروم خود در خیابان اندرزگو تهران است.
در بنر های نصب شده در این مکان، اوپل (اپل) آسترا دیده می شود که یک هاچبک سایز متوسط و جذاب از این برند آلمانیست. لازم به ذکر است که خودروسازی اپل یکی از زیرمجموعه های گروه استیلانتیس به حساب می آید و محصولات این نشان اشتراکات زیادی با خودرو های پژو سیتروئن دارند. به عنوان مثال بسیاری از اجزای آسترا و حتی پلت فرم این خودرو در پژو ۳۰۸ جدید نیز قابل مشاهده است.
از دیگر محصولات این نشان آلمانی نیز می توان به خودرو هایی همچون موکا، کراس لند، کورسا، اینسیگنیا و… اشاره کرد. توان خودرو جی در سال ۱۳۹۵ به‌عنوان نماینده اپل در ایران معرفی شد ولی بعد از ابطال مجوز وارداتش در ابتدای سال ۹۶، این شرکت و محصولات اپل در ایران به دست فراموشی سپرده شدند تا جایی که این روز ها خریداران موکا های وارداتی، خودشان مانده‌اند و خودرویی که نه خدمات پس از فروشی در کشورمان دارد و نه بازار دست‌ دوم.
به هر ترتیب آماده سازی شوروم اپل در ایران نشان می دهد که محصولات این خودروساز آلمانی یک گام دیگر به بازار ایران نزدیک تر شده اند و احتمالا نسخه های اولیه نیز در گمرک دوبی یا مبدا ترکیه در انتظار ورود به بازار ایران هستند. باید منتظر ماند و دید شرکت آسیا خودرو به چه نحوی برای واردات خودرو های اوپل (اپل) به بازار داخلی برنامه ریزی کرده است.


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp