همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
شرایط فروش ساینا اس ویژه مرداد ماه ۱۴۰۲ توسط شرکت سایپا اعلام شد.
شرایط فروش ساینا اس ویژه مرداد ماه ۱۴۰۲ توسط شرکت سایپا اعلام شد. این شرایط فروش ویژه متقاضیان طرح جوانی جمعیت و خانواده برای مرحله دوم سامانه یکپارچه با اولویت زمستان ۱۴۰۲ اعلام شده است.
برای متقاضیان واجد شرایط پیامک واریز وجه در تاریخ دوم مرداد ۱۴۰۲ ارسال شده است. متقاضیان می توانند از روز سه شنبه ۲ مردادماه به مدت ۳ روز با مراجعه به سایت فروش شرکت سایپا به آدرس saipa.iranecar.com نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.
مبلغ واریزی در این شرایط فروش به صورت علی الحساب بوده و قیمت نهایی در زمان ارسال دعوتنامه مشخص خواهد شد. در حال حاضر ساینا اس در کاخانه قیمتی معادل ۲۴۸,۶۹۴,۰۰۰ تومان دارد.
شرایط فروش ساینا اس توسط گروه خودروسازی سایپا با موعد تحویل ۹۰ روزه و قیمت قطعی اعلام شد.
پیرو اعلام نتایج در دومین طرح سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی به اطلاع نمایندگی ها و متقاضیان حائز شرایط طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت که در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی در خرداد ماه سال جاری نسبت به انتخاب خودروی ساینا اس اقدام نموده و اولویت ایشان تابستان سال ۱۴۰۲ تائید و در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ پیامک به ایشان ارسال گردیده می رساند، امکان واریز وجه خودرو و ثبت نام مطابق شرایط ذیل اعلام می گردد. 


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp