همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با توجه به انتشار یک پوستر در صفحه اینستاگرامی کامل دیزل به نظر می رسد که باید شاهد ورود رسمی کامل دیزل به صنعت خودروسازی در نمایشگاه خودروی مشهد باشیم.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، طی سال های اخیر نیاز به نوسازی ناوگان فرسوده خودروهای کار و تجاری و همچنین افزایش توان فنی و مهندسی از یک سو، میزان سرمایه گذاری در این حوزه را افزایش داده است و از سوی دیگر، تولیدکنندگان جدید به این بخش از صنعت خودروسازی کشور اضافه شده اند.
کامل دیزل نیز یکی از خودروسازان کار و تجاری است که با تازگی به جرکه تولیدکنندگان پیوسته است. این شرکت از اواخر سال گذشته فعالیت های خود را آغاز کرده است و طی این مدت کوتاه با توجه به انتشار یک پوستر به نظر می رسد که قرار است به زودی اولین محصول این شرکت معرفی و رونمایی شود.
در واقع، به نظر می رسد کامل دیزل ترجیح داده است که از همان ابتدای کار با دست پر اعلام حضور کند و تولید اولین محصول در کم تر از ۶ ماه نشان می دهد که قرار است علاوه بر افزایش تنوع و تولید در حوزه خودروهای کار و تجاری، رقابت در این بخش شدیدتر و گرم تر خواهد شد.
همان طور که اشاره شد، فعالیت این شرکت در زمستان سال گذشته آغاز شد، اما انتخاب معرفی برند و رونمایی از اولین محصول نشان می دهد که این شرکت با دست پر به بازار خودرو خواهد آمد.
بنا بر اطلاعات رسیده اولین محصول کامل دیزل در نمایشگاه خودروی مشهد رونمایی خواهد شد. البته هنوز اطلاعات و مشخصات دیگری از اولین محصول کامل دیزل به دست نیامده است. با این حال، تولید در زمانی کوتاه و رونمایی از اولین محصول در نمایشگاه مهم و بزرگ خودروی مشهد نشان می دهد که این شرکت حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp