همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
در بازار امروز، قیمت بیش تر خودروها کمی افزایش یافت که در میان آن ها رشد هایما ۸S حدود ۶۰ میلیون و بیش تر از همه بود، از این رو، قیمت پرچم دار ایران خودرو با این افزایش دوباره به مرز ۲ میلیارد تومان رسید.
در بازار آخرین روز هفته، قیمت بیش تر خودروهای داخلی و مونتاژی افزایش یافت، که البته رشد قیمت ایرانی ها چندان زیاد نبود و هر کدام از آن ها بین ۵ تا ۱۰ میلیون گران تر شدند، اما در بازار خودروهای مونتاژی داستان کمی متفاوت تر بود و برخی از خودروها رشد قابل توجهی داشتند.
برای مثال، هایما ۸S که در طی روزهای قبل ۱۰ میلیون ۱۰ میلیون افت می کرد، امروز حدود ۶۰ میلیون گران تر شد و افت های پنج روز قبلش را یک جا تلافی کرد. به این ترتیب، نباید به دلیل این اتفاق تعجب کنیم، زیرا همیشه نرخ رشد از نرخ افت بیش تر بود و علت این قضیه هم  هول شدن خریداران و فروشندگان است، زیرا پس از یک افزایش قیمت ریز، به آن دامن می زنند و موجب تشدیدش می شوند.
به این ترتیب، امیدواریم دوباره مردم تحت جو رو به بالا قرار نگیرند و با هجوم نبردن به بازار آزاد، از آشفتگی بیش تر آن جلوگیری کنند.
بیشتر بخوانید: قیمت روز خودرو
امروز در بین محصولات این کارخانه، سورن دوگانه سوز حدود ۲۰ میلیون رشد کرد، که در مقایسه با دیگر خودروها چشم‌گیرتر بود. مابقی محصولات هم بین ۵ تا ۱۰ میلیون افزایش قیمت را تجربه کردند.
امروز قیمت محصولات سایپا مانند روزهایی که افت می کرد فقط کمی نوسان داشت و زیادتر شد. به طور کلی، قیمت محصولات این کارخانه هفته هاست که تغییر خاصی نداشته است.
بازار امروز چینی ها نیز مانند تولیدات داخل رو به بالا بود و همان طور که گفته شد، هایما ۸S بیش تر از همه و حدود ۶۰ میلیون گران تر شد. البته در کنار هایما، تیگو ۸ پرو هم حدود ۶۰ میلیون رشد داشت و پس از این دو، فیدلیتی و تیگو ۸ پرومکس بودند که حدود ۳۰ میلیون افزایش قیمت داشتند و در رده های پایین تر قرار گرفتند.


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp