همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
تیم تحریریه
پیکاپ کینگ لینگ تاگا H به عنوان اولین خودروی وارداتی به ایران پس از لغو ممنوعیت واردات در سال 1401، پلاک ملی دریافت کرد.
مدت ها است که واردات خودرو به صورت اسمی آزاد شده؛ با این حال روند واردات بسیار کند است و تاکنون هیچ خودروی وارداتی در بازار به فروش نرسیده است.
1.webp
با این حال، پیکاپ کینگ لینگ تاگا H موفق شد در این روند کند دولتی، عنوان اولین وارداتی پلاک ملی شده پس از 4 سال ممنوعیت را دریافت کند.
پیکاپ تاگا  که محصول مشترک میان کینگ لینگ چین و ایسوزو ژاپن است، در دو نسخه دیزلی و بنزینی با فاصله محوری های کوتاه و بلند توسط شرکت پادران موتور به ایران وارد می شود.
2.webp
به اطلاع میرساند کلیه منتخبین دومین دوره ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش اینترنتی خودرو که کد ملی ایشان در سامانه مذکور اعلام گردیده است، می توانند از تاریخ 1402/04/21…
شرکت فونیکس که به عنوان شاخه لوکس مدیران خودرو شناخته می شود شب گذشته طی مراسمی که در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد به طور رسمی از نسخه PHEV…
اینکه میگن چرا نباید لکسوس تو کانادا مخصوصا توی تورنتو خرید دلیلش اینه! ظاهرا سارقان تو کانادا یک باگ در لکسوس‌ها پیدا کردن که می تونن از طریق دسترسی به…
شورای رقابت در نتیجه جلسه دیروز خود، جدید ترین لیست قیمت محصولات مونتاژی شرکت های خودروسازی خصوصی را اعلام کرد. لازم به ذکر است که قیمت های اعلام شده بدون…
گروه صنعتی کرمان موتور پس از بازنگری شورای رقابت در قیمت های این شرکت، اقدام به انتشار شرایط تکمیل وجه برای مشتریان سامانه یکپارچه با اولویت تحویل پاییز 1402 کرد….
شرکت کرمان موتور لیست قیمت جدید خود ویژه تیر ماه 1402 را اعلام کرد. در این لیست شاهد کاهش قیمت شدید برخی محصولات این شرکت نظیر نظیر KMC J7 هستیم….
معلوم حسابی سیبلشون چرپ کردن که کن به گرونی دادن
فقط برو بمیرشما سازمان نیستید مافیای خودرو هستین تو دو ماه شما رو خریدن
شورای رفاقت دین خود را به مونتاژکاران فاسد ادا کرد…..
چرا مردم رو به دردسر میاندازید خودتون نظارت کنید توی هر شرکت خصوصی یه بازرس…
باشه،، واقعا کشتید مارو با این همه حمایت از مردم سه ماه ملت رو سرکار…
وب سایت خودرو با هدف اطلاع رسانی در حوزه خودرو در آذر 92 فعالیت خود را آغاز نموده است. سعی بر آن بوده که مرجعی برای اطلاعات و مشخصات فنی خودروهای داخل ایران باشیم و بتوانیم به صورت تخصصی مقایسه، قیمت، تست و بررسی خودرو‌ها را انجام بدهیم. همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود.
تمامی حقوق محتوای منتشر شده در این سایت متعلق به car.ir است.
بازنشر محتوا بدون اشاره به منبع، غیرمجاز و حق car.ir برای پیگیری از طریق DMCA محفوظ است.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp