همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
خبرها حاکی از ورود نمونه های اولیه کراس اوور VGV U75 plus توسط صنایع خودروسازی ایلیا به کشور است.
خبرها حاکی از آن است که نمونه های اولیه این خودرو اکنون توسط صنایع خودروسازی ایلیا به تهران رسیده است و به زودی، رونمایی آن نیز صورت خواهد گرفت. این خودرو در ابتدا به صورت وارداتی (CBU) وارد کشور شود و سپس در صنایع خودروسازی ایلیا مونتاژ خواهد شد. در حال حاضر صنایع خودروسازی ایلیا تنها نماینده نشان VGV در ایران است و برنامه این شرکت برای واردات و تولید دیگر مدل های VGV خواهد بود که در ادامه به معرفی این شرکت می پردازیم.
نشان VGV که در زمینه تولید خودروهای سواری فعالیت دارد به عنوان یکی از شاخه های سینوتراک به حساب می آید (این نشان را با کِشنده هوو در ایران می شناسیم که ابتدا توسط ایران خودرو دیزل و بعد توسط ماموت خودرو در ایران عرضه شد) و می خواهد با کراس اوورهای خود در بازار ایران حضور داشته باشد. در حال حاضر، وی جی وی، کراس اوورهای U70 U75 و U75 پلاس را مونتاژ می کند و با داشتن سه محصول سواری، تا امروز موفق نشده است سهم بازار قابل قبولی را در چین به دست بیارود. در محصولات VGV از پیشرانه های ۱.۵ لیتری توربو ۱۵۶ اسب بخار و دو لیتری توربو ۲۲۴ اسب بخار استفاده می شود. این خودروساز چینی سعی کرده است با ارائه امکانات نسبتاً لوکس، نظر مشتریان بازارهای در حال توسعه را به دست بیاورد. قیمت کراس اوورهای وی جی وی براساس امکانات و قوای محرکه در محدوده ۷۷ هزار یوان تا ۱۵۲ هزار یوان تعیین شده است. این خودروساز چینی یک پیکاپ را هم با نام VX7 به بازار معرفی کرده که در زمینه عرضه این محصول هم چندان موفق نبوده است.
در واقع، وی جی وی U75 پلاس نسخه اسپرت تر و قوی تر از U70 است که به پیشرانه ۲ لیتر توربوشارژ مجهز است. این پیشرانه توان تولید نهایت قدرت ۲۲۱ اسب بخار و نهایت گشتاور ۳۸۵ نیوتن متر را داراست. قدرت تولیدی پیشرانه از طریق جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک AT به چرخ های جلو می رسد. وزن خالص VGV U75 پلاس برابر با ۱۶۸۰ کیلوگرم بوده و نهایت سرعت آن هم ۲۱۰ کیلومتر بر ساعت اعلام شده است. این اعداد نشان می دهد این خودرو در بحث مشخصات فنی حرف های خوبی برای گفتن دارد.
این خودرو در چین دارای دو تیپ لاکچری و پریمیوم است. هر دو نسخه به لحاظ مشخصات فنی یکسان هستند و تفاوت آن ها در بخش آپشنال است. از جمله امکانات مشترک این دو تیپ می توان به مواردی همچون فرمان برقی، رینگ های ۱۸ اینچی آلیاژی، ال ای دی هد لایت، دی لایت، سانروف پانورامیک، روف رک، تریم چرمی، فرمان چرمی، صندلی راننده برقی ۶ حالته، مانیتور و کلاستر دیجیتال، دوربین ۳۶۰ درجه، سیستم تهویه الکتریکی، سیستم ورود و استارت بدون کلید، کروز کنترل، آینه وسط الکتروکرومیک، ترمز پارک برقی، اتوهلد، سنسور پایش باد تایرها، حالات رانندگی اکو و اسپرت و نرمال و برفی، سیستم کنترل کشش و پایداری، ۶ ایربگ، سیستم کمکی شروع حرکت در سربالایی، سیستم کنترل حرکت در سراشیبی و سیستم ضد واژگونی خودرو اشاره کرد.
در تیپ لاکچری رنگ تریم داخلی خودرو Sand Yelloe و در تیپ پریمیوم با رنگ قهوه ای می باشد. تریم قرمز نیز برای هر دو تیپ قابل سفارش است. کیت اسپرت ظاهری هم که شاپل برخی قطعات دکوراتیو قرمز رنگ در بدنه می شود، تنها در نسخه پریمیوم قابل عرضه است. همچنین نسخه پریمیوم به ۶ اسپیکر مجهز است حال آنکه تعداد اسپیکر های نسخه لاکچری ۴ عدد است.
نشان VGV که در زمینه تولید خودرو های سواری فعالیت دارد به عنوان یکی از شاخه های سینوتراک به حساب می آید (این نشان را با کِشنده هوو در ایران می شناسیم که ابتدا توسط ایران خودرو دیزل و بعد توسط ماموت خودرو در ایران عرضه شد) و می خواهد تا با کراس اوور های خود در بازار ایران حضور داشته باشد.
وی جی وی U75 پلاس درواقع نسخه اسپرت تر و قوی تر از U70 است که به پیشرانه ۲ لیتر توربوشارژ مجهز است. این پیشرانه توان تولید نهایت قدرت ۲۲۱ اسب بخار و نهایت گشتاور ۳۸۵ نیوتن متر را داراست. قدرت تولیدی پیشرانه از طریق جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک AT به چرخ های جلو می رسد.
سرویس شدیم از بس که کراس اوور آوردن..بابا چندتا سدان و هاچبک هم بیارید
حق
هرچی بنجل توی چینه که حتی افغانی ها هم قبول ندارند به مردم ایران غالب میکنند . ایران گورستان خودروهای بنجل چینی شده . چقدر سود داره براشون .


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp