همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
در حالی که به نظر می رسید با توجه به مشکلات اخیرسامانه اسقاط، شماره گذاری  خودروها با تاخیر همراه شود، عبور سانیارموتور پارسیان ازموانع، با تحویل به موقع تیگارد-X35 نشان می دهد که این شرکت توانسته است به تعهد خود عمل کند.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، اواخر سال گذشته، ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ اولین فروش اینترنتی تیگارد-X35 محصول سانیار موتور پارسیان با تحویل ۶۰ روز کاری آغاز شد.
این فروش در شرایطی آغاز شد که از یک سو رقابت در بازار خودور شدید بود و از سوی دیگر تیگارد-X35 اولین محصول این شرکت بود. به همین دلیل ایفای تعهد و تحویل به موقع این خودرو برای  سانیار موتور پارسیان به امری ضروری و حیاتی بدل شده بود.
این شرکت نیز با توجه به زیرساخت ها و پتانسیلی که دارد،تمام تلاش خود را به کار بست که علاوه بر ارائه یک محصول جدید و قابل قبول بتواند به عهد خود وفا کند.
اما مشکلات و تغییرات که در سامانه اسقاط به وجود آمد باعث بروز نگرانی های زیادی در این خصوص شد. این مشکل تنها برای این شرکت نبود و سایر خودروسازان نیز برای تهیه گواهی اسقاط با مشکل مواجه شدند.البته این مساله همچنان تا حدی به قوت خود باقی است.
با این حال گزارش میدانی خبرنگار اسب بخار نشان می دهد که این شرکت در حال تحویل خودروهای تیگارد X35 به مشتریان خود است.
فروش این خودروها از ۲۵ اسفندماه سال گذشته به در قالب طرح فروش ویژه  از طریق سایت فروش اینترنتی تیگارد موتور به نشانی tigardmotor.comبا تحویل ۶۰ روزه و قیمت قطعی یک میلیارد و ۴۹ میلیون تومان آغاز شد.
حال با توجه به تحویل های به موقع از یک سو این شرکت موفق شده است که به موقع نسبت به تعهدات خود اقدام کند و از سوی مقدمات فروش مرحله بعدی را در دستور کار قرار بدهد.
همچنین مرحله بعدی فروش خودروهای تیگارد x35 و همچنین محصولات جدید این شرکت متعاقبا و به زودی اعلام خواهد شد.
این خودرو که در جایگاه یک کراس اوور جمع و جور قرار می گیرد، به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو شارژر مجهز است و می تواند ۱۴۷ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۱۰ نیوتن متر تولید کند. جعبه دنده اتوماتیک CVT هم وظیفه دارد تا توان این پیشرانه را به چرخ های جلوی X35 برساند. برای جعبه دنده این خودرو حالت تعویض دنده مصنوعی ۶ سرعته و اسپرت درنظر گرفته شده و با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی بایک، این کراس اوور مصرف سوخت ترکیبی ۷.۴ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر را دارد. فاصله محوری تیگارد-X35 دو متر و ۷۵ سانتی متر اعلام شده است و این عدد نشان می دهد که خودرو از نظر ابعاد شباهت زیادی به سایر رقبای چینی خود مانند جک S3، چانگان CS35، هایما S5 و… دارد.
تیگارد ایکس ۳۵ در جایگاه یک کراس اوور اقتصادی و چینی به امکاناتی مانند سقف پانورامای برقی، دو کیسه هوا، استارت دکمه ای، فرمان کمکی برقی، سامانه کنترل پایداری، تهویه الکتریکی دستی، ترمز پارک برقی، کروز کنترل، سنسور باد تایرها، نمایشگر لمسی ۸ اینچی، دوربین و سنسور پارک عقب، چراغ روشنایی روز، تریم داخلی چرم و پارچه، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی و… مجهز است.
تیگارد X35 با توجه به داشتن امکاناتی مانند سقف پانوراما و ترمز پارک برقی، می تواند جایگاه رقابتی خود را در بازار هم رده ها تثبیت کند. اما در بحث سایر امکانات این کراس اوور جدید، ویژگی رقابتی دیده نمی شود و امروز اکثر رقبای X35، در بازار ایران چنین امکاناتی را به مشتریان ارائه می دهند. همچنین در بحث قوای محرکه شاهد هستیم که تیگارد ایکس ۳۵ گاهی در جایگاه بالاتری نسبت به رقبای خود قرار می گیرد و در برخی موارد هم رقبا از پس محصول جدید سانیار موتور بر می آیند.


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp