همه چیز از همه جا برای ماشین شما
اگر به دنیای بازاریابی وارد شده اید، احتمالا نام برند منشن یا همان نام تجاری به گوشتان خورده است. نام تجاری نه تنها در بازاریابی دیجیتال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، بلکه برای سئو سایت شما نیز بسیار مهم است؛ زیرا روش هایی که گوگل با آن میزان اعتبار یک برند را اندازه گیری می کند، به نام تجاری نیز بستگی دارد. اگر می خواهید بیشتر با برند منشن آشنا شوید، ادامه مقاله را مطالعه کنید. در این مقاله قصد داریم به طور کامل شما را با نام تجاری و نکاتی که لازم است در مورد آن بدانید، آشنا کنیم.
نام تجاری در واقع نامی است که شرکت یا یک گروه خدماتی در تمامی پست های رسانه های اجتماعی، وبلاگ، وب سایت و دیگر مقالات یا محتوای خود آن را ذکر می کنند. استفاده از نام تجاری در پست ها و محتوا های شما کمک می کند تا برند بهتر بین مردم شناخته شود و تعداد مخاطبان شما نیز افزایش یابند.
تمامی برند ها همیشه باید افکار عمومی، بینش مردم و احساساتی را که نسبت به برند منشن  دارند، بررسی و اطلاعات آن را جمع آوری کنند. اگر خود شما نیز صاحب یک برند هستید، باید زمانی که افراد از کلمات کلیدی خاصی مانند نام برند یا محصولات خاص شما در جست و جو های خود استفاده می کنند، از آن ها اطلاع پیدا کنید و در مورد آن ها تحقیقات لازم را انجام دهید.
برای گسترش برند منشن راه های مختلف زیادی وجود دارد. برخی از آن ها عبارتند از:
یکی از بهترین مکان ها برای ساخت نام تجاری رسانه های اجتماعی هستند؛ چرا که در رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر، لینکدین یا حتی ردیت می توانید مخاطبان بسیار زیادی را به دست بیاورید و آن ها را با برند منشن خود آشنا کنید. تمامی برند های تجاری در رسانه های اجتماعی معمولا پست های مختلف می گذارند و به نظرات کاربران خود در رابطه با برند در فضای مجازی پاسخ می دهند.
یکی از بهترین راه ها برای ساخت نام تجاری استفاده از نظرات مشتریان است. مشتریان شما بعد از خرید ممکن است که در مورد محصولات و خدمات شما در وب سایت خود شما، برنامه های شخص ثالث، شبکه های اجتماعی، انجمن های آنلاین و حتی برخی دیگر از رسانه های دیجیتال بازخورد ارسال کنند. هر چه خدمات دهی و محصولات بهتری داشته باشید، به نسبت نیز آن ها نظرات مثبتی از شما را در رسانه ها منتشر خواهند کرد و در ساخت یک برند منشن محبوب به شما کمک می کنند.
راه بعدی برای گسترش نام تجاری پست وبلاگ ها هستند. وقتی در مورد یک موضوع خاص تولید محتوا کنید و از نام برند خود نیز در پست استفاده کرده باشید، می توانید به گسترش نام تجاری خود کمک کنید.
اگر پست با کیفیت و مفیدی داشته باشید، احتمالا بقیه افراد نیز تمایل پیدا خواهند کرد تا محتوای شما را به اشتراک بگذارند و به دیگران پیشنهاد کنند که محتوای شما را مطالعه کنند. با این کار افراد بیشتری با برند شما آشنا خواهند شد.
راه بعدی برای گسترش برند منشن تهیه مقالات خبری است. هنگامی که برند شما به میزان خوبی از پیشرفت می رسد، می توانید میزبان یک سری از رویداد ها شوید یا حتی اخبار مربوط به حوزه کسب و کار خود را در قسمت وبلاگ سایت قرار دهید. با این کار افرادی که نسبت به حوزه کاری شما علاقه مند هستند، احتمالا تمایل خواهند داشت که خبر های مربوط را دنبال کنند.
قطعا مهم ترین و اصلی ترین دلیل گسترش برند منشن افزایش آگاهی از برند توسط مردم است. اما گسترش نام تجاری یک دلایل دیگری نیز دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:
یکی از اصلی ترین دلایل گسترش نام تجاری تجزیه و تحلیل احساسات مردم نسبت به برند شماست. تعداد سرنخ ها و لید ها و نرخ تبدیل هایی که انجام شده است، اصلی ترین هدف هر برند در پایان روز کاری است. علاوه بر این ها برند باید بداند که مردم در مورد برند و محصولات شرکت چه فکر می کنند و چه نظری دارند که این کار به جز با گسترش برند منشن ممکن نخواهد بود.
دلیل بعدی گسترش برند منشن تعامل با مشتری است. قطعا هیچ برندی دوست ندارد که با پاسخ ندادن به پیام های مشتریان خود آن را ناامید کند و از دست بدهد. به همین دلیل گسترش نام برند و نظارت بر آن نیز اهمیت زیادی دارد. امروزه تمامی برند های موفق تلاش می کنند تا با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند و به سوالات آن ها پاسخ دهند.
گسترش برند منشن به شرکت کمک می کند تا مردم با آشنایی بیشتر نظرات آنلاین بیشتری را نیز در مورد برند ثبت کنند. نظرات مردم می تواند یک راه خیلی خوب برای پیشرفت شرکت باشد؛ چرا که همیشه نظرات مشتریان شما می تواند نقاط ضعف، نقاط قوت و قسمت هایی از برند را که نیاز به پیشرفت دارند، مشخص کند.
هیچ چیزی بهتر از یک مشتری راضی و وفادار برای برند نیست. اما مشتری راضی و وفادار به همین سادگی به دست نمی آید. در صورتی که شما بتوانید به سوالات، درخواست ها، بازخورد ها و شکایات مشتریان خود گوش دهید و برای پاسخ دادن به آن ها وقت کافی را بگذارید، می توانید نیمی از راه را برای به دست آوردن مشتریان وفادار پیش بروید. هنگامی که به سوالات مشتریان خود پاسخ می دهید، به آن ها نشان می دهید که برایشان احترام زیادی قائل هستید و برای به دست آوردن رضایت آن ها تلاش می کنید که همین می تواند راه برای جذب مشتریان وفادار باشد.
یکی از اصطلاحات رایج در دنیای بازاریابی دیجیتال برند منشن یا همان نام تجاری است. نام تجاری در واقع نامی است که افراد با آن شرکت شما را در فضای مجازی می شناسند. نام تجاری اهمیت بسیار زیادی برای برند دارد و می تواند در موارد زیادی از جمله جذب سرنخ ها، تجزیه و تحلیل نظر مردم نسبت به شرکت یا حتی بهبود خدمات مشتری به شما کمک کند. به همین دلیل گسترش برند منشن از اهمیت زیادی برخوردار است. در این مقاله در مورد برند منشن و نکاتی که لازم است در رابطه با آن بدانید، توضیح داده شد.


[email protected] آدرس ایمیل
02191004425
تیم تخصصی بیزون متشکل از افرادی است که دقیقا متناسب با اهداف شما دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را به عهده می گیرد. مهم نیست کجای مسیر قرار دارید، همیشه راهی برای پیشرفت هست.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp