همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
شرکت دانگ فنگ نسخه جدیدی از کراس اوور Forthing T5 EVO مدل 2023 را که در ایران با نام لاماری ایما شناخته می‌شود را عرضه کرده است.
مدل T5 EVO با ظاهری بروز شده و البته هم قیمت با قیمت نسخه برتر معرفی شده است
طراحی لاماری ایما 2023 تفاوت چندانی با نسخه فعلی مدل ندارد. تغییرات عمدتاً در پیکربندی و سطح آپشن‌های خودرو Dongfeng Forthing T5 EVO 2023 ایجاد شده است.
قیمت این محصول جدید در چین حدود 13460 دلار یا 657 میلیون تومان اعلام شده است.
اگر بخاطر بیاورید این کراس اوور امسال به روز رسانی شد و از نظر بصری شبیه به خودروی الکتریکی لوتوس Eletre شد. از نظر طراحی خارجی با سبک آشنا قبلی مطابقت دارد که از قبل با آن آشنا هستیم.
پانل جلویی همچنان با جلوپنجره بزرگ تزئین شده است که با اندازه بزرگ و خطوط منحنی آن جلوه خوبی داد.
همان چراغ‌های دو تکه که شامل نوارهای نازک LED در بالای سپر و چراغ های اصلی داخل سپر واحدهای اصلی تجهیزات روشنایی لاماری ایما 2023 هستند.
در طراحی جدید نمایی جلویی لاماری ایما توجه‌ها به پلاستیک برجسته کناره های خودرو و خط منحنی درب کاپوت با خطوط برآمدگی جلب شده است. رینگ‌های مشکی با ساختار چند پره چهره‌ی جانبی خودرو را اسپورت تر کرده است.
بدنه آینه‌های جانبی در طراحی دو رنگ هستند. ریل های سقف مشکی روی سقف وجود دارد. همین رنگ روی سقف کراس اوور T5 EVO و قاب پنجره اعمال شده است.
در نمای عقب، خودرو بسیار تنومند به نظر می رسد، و در پشت چراغ‌های یکپارچه وجود دارد. سیستم اگزوز توسط سردوقلو به شکل گرد نشان داده شده است که جلوه بصری اسپرت را افزایش می دهد.
فضای داخلی در طرح رنگ قرمز و مشکی ساخته شده است. پانل ابزار LCD تمام عیاربا سیستم رسانه ترکیب شده است. فرمان چند منظوره با طراحی سه پره چهره جذابی را ایجاد می‌کند. در مرکزداشبورد ، ‌خروجی‌های تهویه هوا طراحی گرد دارد. در مجموعه همه چیز از نسخه فعلی لاماری ایما به عاریت گرفته شده است و شاهد تغییر واضحی نیستیم.
دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp