همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، 23 خرداد) مجلس شورای اسلامی، توانایی‌ها و برنامه‌های عباس علی‌آبادی، وزیر پیشنهادی بخش صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم مطرح و مورد بررسی قرار گرفت. در پایان، نمایندگان مجلس با 187 رأی موافق، 58 رأی مخالف، 8 رأی ممتنع و 2 رأی باطله از مجموع 255 نماینده حاضر در صحن، وزارت خانه صنعت، معدن و تجارت را به علی‌آبادی واگذار کردند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ابتدای جلسه علنی امروز به بررسی برنامه‌ها و صلاحیت عباس علی‌آبادی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت اقدام کردند. این جلسه بدون حضور رئیس جمهور برگزار شد زیرا او به آمریکا سفر کرده است.
در این جلسه، معاون اول رئیس جمهور، رئیس دفتر رئیس جمهور، رئیس سازمان انرژی اتمی، وزیر نیرو و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی حضور داشتند.
پس از پایان سخنان نمایندگان مخالف و موافق و دفاعیات وزیر پیشنهادی بخش صنعت، معدن و تجارت، رئیس مجلس شورای اسلامی از اعضای هیئت دولت خواست تا جلسه را ترک کنند و تعرفه‌های رای گیری بین نمایندگان پخش شود.
دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp