همه چیز از همه جا برای ماشین شما
گزارش جدید شورای عالی رقابت به اصلاح مجدد قیمت محصولات ایران‌خودرو اشاره می‌کند. ظاهرا ۲۸ خودروی این شرکت به سبب اضافه شدن استانداردهای اجباری و آپشن‌های متعدد، مجددا قیمت‌گذاری شده و به‌طور متوسط ۱۱ میلیون تومان گران‌تر شده‌اند.
شورای عالی رقابت در فروردین‌ماه سال جاری، قیمت تولیدی خودروهای داخلی را تغییر داد. به‌دنبال این اصلاح قیمت، خودروهای سایپا و ایران‌خودرو به‌طور متوسط ۲۹ درصد گران شدند. البته باز هم هیچ‌‌کدام از این دو شرکت، نسبت به قیمت‌گذاری دستوری و افزایش نه‌چندان زیاد قیمت محصولات خود رضایت نداشتند.
از طرف دیگر، سازمان ملی استاندارد تا پایان تیرماه سال جاری به شرکت‌های خودروساز مهلت داده تا استانداردهای ۸۵گانه را روی محصولات خود اعمال کنند تا اجازه ادامه تولید به آن‌ها داده شود. ظاهرا ایران‌خودرو توانسته در این زمینه از سایپا سبقت بگیرد و طبیعتا به‌دنبال ارتقای محصولات، قیمت آن‌ها نیز تغییر می‌یابد.
مصوبه جدید شورای عالی رقابت که البته در مدت‌زمان کوتاهی به انتشار عموم درآمد و سپس از روی وب‌سایت این نهاد حذف شد، به اصلاح مجدد قیمت محصولات ایران‌خودرو اشاره دارد و مابه‌التفاوت قیمت‌های جدید با قیمت‌های قدیمی را در ازای هر محصول مشخص کرده است. به سبب رعایت استانداردهای ۸۵گانه و آپشن‌های متعدد در محصولات ایران‌خودرو، قیمت جدید ۲۸ خودروی این شرکت به شرح زیر افزایش (یا کاهش) پیدا می‌کند. قیمت‌های زیر از تیرماه سال جاری روی محصولات اعمال می‌شوند.

نوشته گرانی بیشتر به دنبال اصلاح قیمت محصولات ایران‌خودرو توسط شورای رقابت اولین بار در وبلاگ کارنامه. پدیدار شد.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp