همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
گروه بهمن به مسافران و زائران شرکت کننده در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) اطمینان داد، تیم خودروهای امدادی گروه بهمن در مسیر حرکت کاروان های زائرین منتهی به حرم مطهر، آماده ارائه خدمات به مشتریان خواهند بود.
طی این عملیات که از روز پنجشنبه یازدهم تا دوشنبه پانزدهم خرداد برگزار می‌‎شود خودروهای امدادی گروه بهمن در مسیرهای منتهی به حرم امام خمینی(ره) مستقر و آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی هستند. امدادگران گروه بهمن از ساعت هفت صبح تا ۱۸ در این مسیرها حضور دارند و در مجموع ۱۷ عاملیت منتخب نیز در این ایام، آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند.
گروه بهمن از مشتریان این شرکت می‌خواهد تا از خدمات امدادی غیر مجاز استفاده نکنند زیرا دریافت تعمیرات متفرقه می‌تواند باعث بروز مشکلات متعدد و تحمیل هزینه‌های سنگین شود. در این طرح خدمات عمومی شامل باتری کمکی، سوخت‌رسانی و تعویض زاپاس توسط ناوگان امدادی گروه بهمن در محل مورد نیاز مشتری و برای کلیه خودروهای سواری انجام می‌شود.
مشتریان در صورت نیاز به خدمات امدادی از طریق شماره سراسری ۴۸۰۲۷-۰۲۱ داخلی ۱ جهت ارتباط با کارشناسان مرکز پیام امداد استفاده نمایند. فهرست عاملیت‌های مجاز منتخب در ایام خدمات رسانی، در سایت گروه بهمن به نشانی bahman.ir قابل مشاهده است.
دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp