همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
چند هفته پیش شرکت Evolve اتوموتیو از بی ام و M3 تورینگ CSL خود رونمایی کرد و حالا مت واتسون مجری کار واو پشت فرمان آن نشسته تا به بررسی ویژگی‌های آن بپردازد.


M3 تورینگ CSL پروژه‌ای بسیار جذاب است که برخی فلسفه‌های تولید مدل‌های CSL را با برخی قطعات واقعی آن ترکیب و روی M3 تورینگ پیاده کرده تا خودرویی خاص‌تر و جذاب‌تر به وجود آید. مت واتسون در ویدئوی جدید خود با پروژه یاد شده ملاقات کرده تا بدانید محصول جدید Evolve اتوموتیو چه حرف‌هایی برای گفتن دارد. از نظر بصری باید گفت خودروی جذاب‌تری را شاهد هستیم زیرا از قطعات CSL در آن استفاده شده است. یکی از دلایل اصلی این ادعا کاهش ارتفاع خودروست که به لطف فنرهای چند مرحله‌ای رخ داده و از اسپیسر نیز برای رینگ‌ها استفاده شده است. همان‌طور که مت واتسون اشاره می‌کند، اسپیسرها می‌توانند ژئومتری سیستم تعلیق استاندارد را تغییر دهند اما احتمالاً درباره M3 تورینگ CSL موردبحث چیز قابل‌توجهی وجود نخواهد داشت.
در بخش جلو شاهد نمای کامل M4 CSL هستیم که شامل جلوپنجره، سپر و لبه پایینی از جنس فیبر کربن است. تمامی این قطعات به M4 CSL تعلق دارند. در واقع شاید با نگاه اول این خودرو را با M4 CSL اشتباه بگیرید. البته برخی دیگر از بهبودهای CSL مانند این خودرو از M4 CSL گرفته نشده‌اند. برای مثال ورودی اونتوری بکار رفته در خودرو یکی از بهبودهای قابل‌توجه نسبت به نسخه استاندارد است. همچنین این خودرو به اگزوز ریموس مشابه M4 CSL مجهز بوده اما صدای بهتری دارد. در کل با یک محصول واقعاً جذاب و خوش‌صدا روبرو هستیم؛ اما سوای M3 تورینگ CSL چگونه است؟
واتسون با این خودرو در برخی مسیرهای بسیار خیس رانندگی می‌کند و اگرچه نتوانسته خودرو را تحت‌فشار بگذارد اما فهمیده که سواری آن بسیار راحت‌تر از نسخه استاندارد است. بی ام و M3 تورینگ CSL نرم‌تر و پایدارتر بوده و به دلیل فنرهای جدیدتر در جلو و عقب چنین ویژگی‌هایی را به نمایش می‌گذارد. واتسون همچنین به صدای بهتر تولیدی اشاره می‌کند که دلایلش ذکر شد. ورودی اونتوری بکار رفته نه تنها روی صدای تولیدی تأثیر مثبت داشته بلکه به بهبود پاسخ گاز نیز کمک کرده است. در مجموع شرکت Evolve اتوموتیو خودروی بسیار جذابی را تولید کرده است و امیدواریم در آینده کیت‌های متنوع‌تری نیز در دسترس مالکان M3 تورینگ قرار گیرد.
 
مرتضی علی وحیدی
یک استیشن جذاب و خاص👌👌👍👌👍👌
R/T
تو شتاب خیلی خوب عمل میکنه
واقعا باهاش حال میکنم
Amir
دارم دیوونه میشم
واقعا خیلی قشنگه
از عشق ترین استیشن هاست
BMW
تو شتاب واقعا حرفی برای گفتن دهره کلا باهاش حال میکنم
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.زومیتزومجی کجارو
زومیتزومجی کجارو
سایت پدال برگزیده مردم و داوران به عنوان بهترین سایت فارسی در حوزه خودرو از چهارمین، پنجمین و هفتمین جشنواره وب ایران است.
تلاش ما انتشار اخبار و مطالب روز حمل و نقل و وسایل نقلیه در ایران و جهان برای بازدیدکنندگان علاقه‌مند و ارائه و تبادل اطلاعات مفید و صادقانه در محیطی جذاب و دوستانه است. همچنین مایلیم تجربیات، دانسته‌ها و نظرات شما را که برای همگی ما مفید و راه‌گشاست، بدانیم.
افتخار می‌کنیم که همراه ما هستید.
آیا حساب کاربری ندارید؟
source
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp