همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
آخرین تصمیم شورای رقابت نشان می‌دهد که روش‌ بازدارنده شرط ۱ سال رهن بودن سند خودرو برای جلوگیری از انتقال سند خودرو حذف شده است. این تصمیم در مورد تغییراتی در دستورالعمل ۵۴۳ شورای رقابت (دستورالعمل تنظیم بازار خودروهای سواری) به عنوان ماده ۷ از ماده ۴ اعمال شده است. در این دستورالعمل مبنی بر “وظیفه عرضه‌کننده خودرو این است که روش‌های بازدارنده برای جلوگیری از انتقال سند، از جمله در رهن گرفتن سند خودرو، اتخاذ و اجرا کند” ذکر شده بود که حالا با حذف این ماده، دیگر اجرای آن لازم نیست.
در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱، جلسه پانصد و چهل و سوم شورای رقابت با موضوع “دستورالعمل تنظیم بازار خودروی سواری” برگزار شد. با توجه به وضعیت انحصاری بازار خودروی سواری در کشور، با افزایش شاخص‌های تمرکز، انباشته شدن تقاضا در بازار، ممنوعیت یا محدودیت واردات در سال‌های اخیر، کاهش قدرت انتخاب مصرف‌کنندگان و برخی احکام قانونی، مانند ماده ۱۲ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب ۲۴/۷/۱۴۰۰، بند (ف) تبصره (۷) قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور و تبصره ۵ قانون اصلاح ماده (۱۰) قانون ساماندهی صنعت خودرو مصوب ۹/۹/۱۴۰۱، وضعیت انحصاری این بازار شدیدتر شده است. در کارگروه خودرو، پس از دریافت نظرات مشورتی و پیشنهادات، به استناد بند ۵ ماده ۵۸ قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و با توجه به مفاد ماده ۲ و ماده ۷ قانون ساماندهی صنعت خودرو، در جلسه شماره ۵۴۳ مورخ ۱۱/۱۱/۱۴۰۱، دستورالعمل تنظیم بازار خودروی سواری را تصویب کرد.
دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp