همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
حجتی از برگزاری دور جدید مزایده خودروهای موجود در دارایی‌های تملیکی خبر داد و اعلام کرد که ۳ هزار و ۵۸۴ دستگاه خودرو در ماه خرداد به مزایده گذاشته خواهند شد. از این تعداد، ۲ هزار و ۸۹۷ دستگاه خودرو سبک، ۳۰۰ دستگاه خودرو سنگین، ۳۶۹ خودرو و ادوات راهسازی و ۱۸ دستگاه ماشین آلات کشاورزی هستند. متقاضیان می‌توانند از ابتدای ماه خرداد تا تاریخ ۱۴ خرداد فرصت بازدید از خودروها را داشته باشند. پاکت‌ها در تاریخ هفدهم خرداد باز شده و برندگان مزایده اعلام خواهند شد.
قائم مقام سازمان اموال تملیکی اعلام کرد که در خرداد ماه، بیش از ۳ هزار و ۵۸۴ دستگاه خودرو به مزایده گذاشته خواهند شد. این تعداد شامل ۲ هزار و ۸۹۷ دستگاه خودرو سبک، ۳۰۰ دستگاه خودرو سنگین، ۳۶۹ دستگاه خودرو و ادوات راهسازی و ۱۸ دستگاه ماشین آلات کشاورزی است. متقاضیان از هشتم خرداد ماه تا ۱۴ خرداد فرصت بازدید دارند و هفدهم خرداد ماه پاکت‌ها بازگشایی و برندگان اعلام خواهند شد.
صاحب حجتی، در مراسم افتتاح انبار اموال تملیکی در مبارک‌آباد، با اشاره به صیانت از اموال بیت المال، اظهار داشت که دغدغه ما در ساماندهی انبار‌ها و کالا‌های متروکه است. وی بیان کرد که در سال گذشته، به همت و همکاری دستگاه‌های مربوطه، تکلیف کالا‌های موجود در انبار‌های اموال تملیکی در سراسر کشور تعیین شدند.
با توجه به گزارش خبری، وی در ادامه بیان کرد: سازمان اموال تملیکی سازمانی با رکوردهای بسیار بالاست. به گفته وزیر اقتصاد، در این سازمان آمار رشد بالایی برای سال گذشته به ثبت رسیده است که بیش از ۱۰۰ درصد بوده و می‌توانیم افتخار داشته باشیم که در همین دوره، ۳۱ هزار میلیارد تومان کالا تعیین تکلیف کرده‌ایم و در بخش فروش نیز شاهد رشد ۴۵۰ درصدی بوده‌ایم. همچنین، اعاده کالا رشد ۱۲۰۵ درصدی را نشان داده و توانسته‌ایم تابوی انهدام خودروهای آمریکایی را که قبلا وجود داشت را شکست دهیم و برای اولین بار چندین دستگاه خودروی آمریکایی را منهدم کنیم. علاوه بر این، تعیین تکلیف خودروهای متروکه و مزایده آن‌ها نیز از دیگر فعالیت‌های این سازمان بود که به عمل آمد. همچنین، سامانه یکپارچه اموال تملیکی که چندین سال روی زمین مانده بود در چند استان شروع به کار کرده و در مرداد ماه سال جاری به صورت کامل در سراسر کشور به اجرا درآمد.
قائم مقام سازمان اموال تملیکی با تأکید بر ضرورت افزایش تعداد انبارهای این سازمان به منظور حفاظت از اموال بیت‌المال، اعلام کرد که در حال حاضر این سازمان دارای ۸۰ انبار و ۱۴۴ سوله است. هرچند در سال گذشته فضای نگهداری اموال با رشد قابل توجهی ۵۶ هزار متر مربع افزایش یافته است، اما تعداد انبارهای سازمان اموال تملیکی هنوز به نسبت اموال موجود کافی نیست.
همچنین حجتی، قائم مقام سازمان اموال تملیکی، اعلام کرد که ۳ هزار و ۵۸۴ دستگاه خودرو در خرداد ماه از اموال تملیکی به مزایده گذاشته خواهند شد. این تعداد شامل ۲ هزار و ۸۹۷ دستگاه خودرو سبک، ۳۰۰ دستگاه خودرو سنگین، ۳۶۹ خودرو و ادوات راهسازی و ۱۸ دستگاه ماشین آلات کشاورزی است. متقاضیان برای شرکت در مزایده، تا ۱۴ خرداد فرصت بازدید از ماشین‌ها را دارند و در هفدهم خرداد، نتایج مزایده اعلام خواهد شد.
برای ثبت تقاضا و شرکت در این مزایده، متقاضیان باید توکن داشته باشند و هم افراد حقیقی و هم حقوقی و دستگاه‌های دولتی می‌توانند در این مزایده شرکت کنند. به عنوان ضمانت برای ثبت تقاضا، باید ۱۵ درصد مبلغ پیشنهادی به عنوان ضمانت ارائه شود. جزئیات بیشتر این مزایده در سایت اموال تملیکی و در سامانه تدارک دولت منتشر شده است.
2 نظر
دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp