همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهانپیشرانه – مدیران ارشد صنعت خودرو ایران که دومین صنعت بزرگ ایران پس از نفت و پیشران اقتصادی کشور است پس از برگزاری ضعیف نمایشگاه کتاب و نفت، با نارضایتی از نحوه مدیریت مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در حال انصراف از حضور در نمایشگاه خودرو تهران هستند.
پیشرانه – مدیران ارشد صنعت خودرو ایران که دومین صنعت بزرگ ایران پس از نفت و پیشران اقتصادی کشور است پس از برگزاری ضعیف نمایشگاه کتاب و نفت، با نارضایتی از نحوه مدیریت مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در حال انصراف از حضور در نمایشگاه خودرو تهران هستند.
به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» ، مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در اردیبهشت امسال قرار بود میزبان بزرگ‌ترین نمایشگاه خودرو کشور باشد اما مولد حواشی و نارضایتی از روش ابداعی این مجموعه در برگزاری نمایشگاه خودرو با چند مجری مختلف، شد.
در حالی که خودروسازان پس از اتمام نمایشگاه خودرو تهران در سال گذشته، وعده حضور پرقدرت در نمایشگاه خودرو تهران را در سال ۱۴۰۲ داده بودند اما به دلیل تصمیم‌های عجیب و شبهه‌برانگیز مدیریت شرکت نمایشگاهی شهر آفتاب در تغییر ناگهانی روش برگزاری نمایشگاه با کنسرسیومی از مجریان و در آخر واگذاری امتیاز ۹۰ درصدی برگزاری نمایشگاه به یک شرکت خاص، برنامه‌های خودروسازان در سال جهش تولید را نقش برآب کردند.
صنعت خودرو که در سال جاری محصولات زیادی برای رونمایی و عرضه در نمایشگاه خودرو داشت و از مشکلات سال گذشته نیز خلاصی یافته بود، نمایشگاه را فرصتی برای نمایش دستاوردهای خود و اجرای برنامه‌های حمایتی دولت و وزارت صمت در صنعت خودرو می‌دید اما براساس آخرین اخبار، خودروسازان راضی به حضور در این نمایشگاه به دلیل وجود مشکلات در شیوه برگزاری نخواهند بود.
جالب اینجاست که خودروسازان پس از فعالان صنعت نشر و کتاب و صنعت نفت و صنایع مرتبط، سومین و البته بزرگ‌ترین صنعت ایران پس از نفت هستند که عطای حضور در شهر آفتاب را به دلیل سوء‌مدیریت موجود به لقایش می‌بخشند.
دست زدن به ترکیب تیم برنده هر چند یک مثال فوتبالی است اما در بسیاری از صنایع وشرکت‌ها نیز صدق می‌کند، در نمایشگاه خودرو نیز این مثال در حالی که مجری دوره‌های قبلی به بهترین نحو چهار دوره پیشین نمایشگاه خودرو را برگزار کرده است، صادق است.
نتیجه تصمیم‌های شبهه‌برانگیز در کم‌ترین زمان ممکن و اعمال تغییر ناگهانی به نفع یک یا چند شرکت خاص، یقینا شائبه و حواشی زیادی به شهرداری تهران وارد خواهد کرد.
اما این سوء‌مدیریت‌ها تنها به صنعت خودرو محدود نمی‌شود چراکه هنوز یکسال از قول شهردار تهران مبنی بر برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب نگذشته است که باز هم شاهد برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی بودیم.
این اتفاق در خصوص صنعت نفت نیز رخ داده است و با وجود تبلیغات زیاد و مصاحبه‌های مفصل مدیران شهرآفتاب در خصوص برگزاری نمایشگاه نفت، این نمایشگاه نیز حضور خود در شهرآفتاب را منتفی کرد. مدیران نفتی به دلیل عملکرد ضعیف شهرآفتاب در تامین زیرساخت‌ها و سالن برگزاری، برگزاری نمایشگاه نفت را به سئول انتقال دادند.
حال تاثیر منفی این سوء‌مدیریت‌ها به صنعت خودرو و نمایشگاه خودرو ۱۴۰۲ رسیده است.
خبرهای رسیده حاکی از نارضایتی مدیران نمایشگاهی خودروسازها از رویه عجیب شرکت شهرآفتاب در روش برگزاری نمایشگاه خودرو است.
در اقدامی جدید این مجموعه تصمیم دارد برگزاری این نمایشگاه مهم را چند تکه کند، این اقدام بی‌سابقه و خارج از عرف مدیریتی منجر به گسستگی و ناهماهنگی در اجرا و موجب نگرانی شرکت‌هایی شده که هزینه‌های هنگفت برگزاری نمایشگاه ها را می‌پردازند.
همچنین مدیران ارتباطات خودروسازان در نشستی موضوع جایگزینی شهرآفتاب با مکان جدید را در دستور کار خود قرار دادند.
خودروسازها با وجود زیرساخت‌های ضعیف شهرآفتاب تنها گروهی بودند که از ابتدای فعالیت شهرآفتاب به این مجموعه اقبال جدی نشان دادند و مجری هر چهار دوره نیز به اذعان مدیران ارشد شرکت شهر آفتاب به بهترین نحو این نمایشگاه را برگزار کرده بود که بخشی از آن به تجربه برگزاری ده‌ها نمایشگاه خودرو استانی از جمله شیراز، اصفهان و مشهد توسط این شرکت بازمی‌گردد.
با وجود این اتفاقات مشخص نیست سرنوشت شهرآفتاب و هزینه‌های سنگینی که برای ساخت آن به کشور تحمیل شده است چه خواهد شد و چه کسی پاسخ گوی سوء‌مدیریت در شیوه بهره‌برداری نمایشگاه و خسارت به وجهه و ارتباط این شرکت و شهرداری تهران خواهد بود.
پست قبلی

آریزو ۵ اسپرت رسما توسط مدیران خودرو رونمایی شد
مقدمه چینی شورای رقابت برای واردات خودروهای دست دوم؟
مسابقات آزاد تنیس ام وی ام کاپ برگزار می‌ شود
آغاز فروش اقساطی پیکاپ KMC T۸ از ۳۰ اردیبهشت

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاهین سایپا
تست و بررسی
ماشین تیارا مکث موتور؛ تست و بررسی در شب + فیلم و عکس
پربازدیدترین خبرها
شاهین محصول جدید سایپا؛ مشخصات فنی، قیمت و رقبا
آموزش گام‌به‌گام و تصویری تنظیم و تعویض لنت‌های عقب کاسه‌ای
معرفی تصویری سایپا شاهین
قیمت سایپا شاهین چه قدر خواهد بود؟
آموزش گام‌به‌گام و تصویری تعویض لنت جلو خودرو پراید
گارانتی خودرو و نکاتی بسیار مهم درباره آن!
تعمیر و نگهداری
تایرهای تابستانی، چهار فصل و زمستانی. تفاوت ها، قابلیت ها و کاربردها
سوپرشارژر و توربوشارژر چه عملکردی داشته و چه تفاوت‌هایی باهم دارند؟
پیشرانه با تنفس مضاعف
بررسی عواملی که منجر به جوش آوردن پیشرانه می‌شود
وقتی پیشرانه جوشی می‌شود!
۶ اقدام اساسی برای سالم نگه داشتن خودرو
دلایل استارت نخوردن خودرو
تنظیم موتور خودرو چه زمانی لازم است؟
تلاش ما انتشار اخبار و مطالب روز حمل و نقل و وسایل نقلیه در ایران و جهان برای بازدیدکنندگان علاقه‌مند و ارائه و تبادل اطلاعات مفید و صادقانه در محیطی جذاب و دوستانه است. همچنین مایلیم تجربیات، دانسته‌ها و نظرات شما را که برای همگی ما مفید و راه‌گشاست، بدانیم.
افتخار می‌کنیم که همراه ما هستید.
پربازدیدترین خبرها
شاهین محصول جدید سایپا؛ مشخصات فنی، قیمت و رقبا
آموزش گام‌به‌گام و تصویری تنظیم و تعویض لنت‌های عقب کاسه‌ای
معرفی تصویری سایپا شاهین
اخبار داخلی

اسپانسر جشن قهرمانی لیگ برتر فوتبال…
ماشین تیارا مکث موتور؛ تست و بررسی…
«پیشرانه» گزارش می‌دهد
مقدمه چینی شورای رقابت برای واردات…
مسابقات آزاد تنیس ام وی ام کاپ…
آغاز فروش اقساطی پیکاپ KMC T۸ از ۳۰…
سلام! به اکانت کاربری خود وارد شوید
بازیابی پسورد
پسورد شما به ایمیل شما ارسال خواهد شد
source
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp