همه چیز از همه جا برای ماشین شما
جک J4 یک سدان کامپکت است که فروش بسیار موفقی را در بازار کشورمان تجربه کرده بود. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر آخرین شرایط فروش و تغییرات قیمتی برای خودرو جک J4:
محصولات کرمان موتور در مرحله دوم سامانه یکپارچه عرضه خواهند شد. قیمت J4 در این شرایط فروش به شرح زیر است:
به اطلاع می‌رساند تمامی منتخبین اولین دوره ثبت‌نام کرمان موتور در سامانه یکپارچه فروش اینترنتی خودرو که کد ملی‌شان در سامانه مذکور اعلام شده است، می‌توانند از تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ لغایت ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ با مراجعه به یکی از نمایندگی‌های مجاز شرکت کرمان موتور نسبت به تکمیل فرایند ثبت‌نام خود مطابق قیمت درج‌شده زیر اقدام کنند.
لیست قیمت محصولات شرکت کرمان موتور برای دی ماه ۱۴۰۱ به‌روزرسانی شد. در این لیست قیمت جدید جک J4 نیز اعلام شده است.
قیمت‌های درج شده از تاریخ دهم دی ماه قابل اجرا هستند.
لیست قیمت دی ماه ۱۴۰۱:
قیمت جدید (تومان)
بخشنامه افزایش قیمت خودرو جک J4 توسط کرمان موتور به نمایندگی های این شرکت ابلاغ شد.
این افزایش قیمت از تاریخ ۵ آذرماه ۱۴۰۱ قابل اجرا خواهد بود.

شرکت کرمان موتور به‌تازگی شرایط فروش سه محصول خود از جمله J4 را با طرح‌های نقدی و اقساطی اعلام کرده است. مشتریان می‌توانند از ۲۱ تا ۳۰ آبان ۱۴۰۱ نسبت به خرید این سه خودروی KMC J7، KMC T8 و جک J4 اقدام کنند و ظرف مدت ۹۰ روز کاری خودروی مورد نظر خود را خریداری کنند.

بر اساس این بخشنامه جدید کرمان موتور، قیمت جک J4 قطعی است. در این طرح‌های فروش سود مشارکت و سود انصراف به مشتریان تعلق نمی‌گیرد و تنها در صورت تأخیر، به ودیعه مشتریان ۳ درصد سود تخصیص داده می‌شود.

متقاضیان این طرح فروش می‌توانند از ۲۱ آبان ۱۴۰۱ تا پایان این ماه نسبت به خرید این خودروها اقدام کنند. بدیهی است در صورت تکمیل ظرفیت فروش، عرضه این خودروهای کرمان موتور تا اعلام بخشنامه جدید متوقف می‌شود.

لازم به ذکر است سری جدید جک J4 با امکانات بیشتری مانند سامانه کنترل پایداری الکتریکی تولید خواهد شد.


طرح جدید فروش نقد و اقساط خودرو جک J4 کرمان موتور از تاریخ یکشنبه مورخ ۱ آبان ماه ۱۴۰۱ مطابق جدول زیر فعال خواهد شد.


پیشرانه استفاده شده در خودروی جک J4 برای ما ایرانی‌ها غریبه نیست چرا که پیش از این در محصولاتی نظیر جک S3 و جک J5 نیز استفاده شده است.

این پیشرانه یک موتور چهار سیلندر تنفس طبیعی به حجم ۱.۵ لیتر (۱۴۹۹ سی سی) است که قادر به تولید ۱۰۳ اسب بخار قدرت در دور موتور ۶۰۰۰rpm است. همچنین گشتاور حاصل از این پیشرانه معادل ۱۴۶ نیوتن متر عنوان شده که در دور موتور ۴۵۰۰ به اوج خود می‌رسد.

حتما بخوانید:
شرایط فروش جک J7 کرمان موتور
سیستم انتقال قدرت جک j4 از جعبه دنده‌ای با مکانیزم ضریب متغیر پیوسته (CVT) بهره می‌گیرد و نیروی حاصل از پیشرانه را به چرخ‌های جلو منتقل می‌نماید.

نوشته جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط جک J4 کرمان موتور؛ قیمت مخصوص عرضه در مرحله دوم سامانه یکپارچه اولین بار در وبلاگ کارنامه. پدیدار شد.

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp