همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
مدیرکل روابط عمومی شورای رقابت درباره تصویب قیمت خودروهای سواری خودروسازان بخش خصوصی، اظهار کرد که این خودروسازان باید تا زمان بعدی تشکیل جلسه شورای رقابت، قیمت تولیداتشان را رقابتی کنند.
در گفت‌وگو با یک خبرنگار اقتصادی، «سپهر دادجوی توکلی» افزود که در اجرای ماده ۳/۱ دستورالعمل بازار خودروی شورای رقابت و مصوبه شماره ۵۴۳ مورخ ۱۱ بهمن ماه ۱۴۰۱ این شورا، قیمت محاسباتی محصولات مونتاژی سواری خودروسازان بخش خصوصی که به سازمان حمایت ارائه شده بود، در جلسه کارگروه خودروی شورای رقابت مورد بررسی قرار گرفت.
وی همچنین به این نکته اشاره کرد که پس از بررسی قیمت‌های ارائه شده به سازمان حمایت، در جلسه رای‌گیری شورای رقابت مورد تصویب قرار گرفتند.
مدیرکل روابط عمومی شورای رقابت با تاکید بر شاخص رقابت پذیری، اظهار کرد که هیچ یک از خودروهای مورد نظر رقابت پذیر نیستند و در واقع در گروه G و F قرار دارند. وی افزود که مونتاژکاران بخش خصوصی موظف شده‌اند در دوره بعدی بازبینی قیمت‌ها انجام داده و به کاهش قیمت تمام شده این خودروهای سواری اقدام کنند.
دادجوی توکلی همچنین بیان داشت که در صورت عدم ارتقای این خودروها از گروه‌های G و F به هر یک از گروه‌های A، B، C و D، این خودروها به عنوان خودروهای غیررقابتی به مردم معرفی خواهند شد.
دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp