همه چیز از همه جا برای ماشین شما
به دنبال قیمت گذاری جدید شورای رقابت، بازار خودرو به تشویش افتاد و نوسانات قابل ملاحظه ای در آن پدید آمد. با این حال، شدت نوسانات در بازار کاهش یافت و در پی ثبات تقریبی قیمت دلار، قیمت خودروهای داخلی افت پیدا کرد. وضعیت بازار خودرو ۱۷ اردیبهشت کماکان از کاهش قیمت محصولات داخلی خبر می دهد.
وضعیت بازار خودرو ۱۷ اردیبهشت نشان می دهد  بر خلاف هفته های گذشته، قیمت ها پایین آمده و فعلا ترمز افزایش قیمت ها کشیده شده است. این نوسان تا حدی به ثبات نرخ دلار در روزهای اخیر ربط دارد. برخی کارشناسان بر این باورند که افزایش قیمت تولیدی خودرو موجب کاهش فعالیت دلالال شده و کنترل بازار آزاد را از آنها گرفته است. هرچند که این باور کمی خوشبینانه به نظر می رسد.
دلیل هر چه باشد، کاهش قیمت خودروها بدون شک خبر خوبی برای متقاضیان خودرو به حساب می آید. در مقایسه با بیست و چهار ساعت قبل، تقریبا تمام محصولات سایپا از جمله شاهین، تیبا، ساینا، کوئیک و … با افت قیمت مواجه شده اند.
کاهش قیمت در بعضی محصولات ایران خودرو نیز مشاهده می شود. مدل های مختلف دنا، تارا، پژو پارس، پژو ۲۰۷ و همینطور هایما S5 نسبت به روز گذشته ارزان تر شده اند.
البته در بین خودروهای متعدد، مدل هایی مثل رانا پلاس (۱۴۰۲)، دنا پلاس دنده ای (۱۴۰۲)، پژو پارس TU5 تولید (۱۳۹۹)، پژو ۲۰۷ اتوماتیک (۱۳۹۹ و ۱۴۰۰)، پژو ۲۰۶ تیپ SD (۱۴۰۰)، پراید ۱۱۱ و … بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته معامله می شوند.
در جدول زیر، وضعیت بازار خودرو ۱۷ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ و درصد کاهش قیمت محصولات پرطرفدار داخلی را نسبت به روز گذشته مشاهده می کند.
 
نوشته تداوم افت قیمت خودروها در بازار امروز ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ اولین بار در وبلاگ کارنامه. پدیدار شد.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp