همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان

«خبرماشین» – شرکت نورا موتور قصد دارد تا به زودی دو مدل بیگ وی و استار از برند ونوسیا را به بازار عرضه کند. ونوسیا برند زیر مجموعه دانگ فنگ است که با همکاری شرکت نیسان تولید می شود.
 
ونوسیا استارونوسیا استار
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین»؛ ونوسیا استار مجهز به یک پیشرانه 1.5 لیتری TGDI توربو با حداکثر توان 187 اسب بخار و گشتاور 260 نیوتون متر است. استاندارد آلایندگی این خودرو یورو 6 و نوع گیربکس آن 7DCT است.
این خودرو مجهز به 6 ایربگ، کروز کنترل، سیستم کمکی شروع سربالایی (HAS)، 12 اسپیکر، رادار پارک جلو و عقب است. دیگر امکانات ایمنی این خودرو شامل TCS-EBD-ABS-OTA-ESS-ATC-HDC-HAS-AVH-ESP-DPB-HBA-EPB و … است.
 
ونوسیا بیگ ویونوسیا بیگ ویونوسیا بیگ وی
ونوسیا بیگ وی مجهز به یک پیشرانه 1.5 لیتری توربو GDI با حداکثر توان 187 اسب بخار و گشتاور 260 نیوتون متر است. استاندارد آلایندگی این خودرو یورو 6 و نوع گیربکس آن 7DCT است.
این خودرو مجهز به 6 ایربگ، کروز کنترل، سیستم کمکی شروع سربالایی (HAS)، 8 اسپیکراست. دیگر امکانات ایمنی این خودرو شامل EPB-TCS-EBD-AEB-HBA-ABS-ESS-HAS-RWM-BSW و … است.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp