همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
دیروز دقیقاً در زمانی که وزیر صمت در حال استیضاح بود، قیمت بسیاری از خودروهای بازار افزایش یافت، اما امروز روند کاملاً برعکس شد و بیش تر خودروها ارزان تر شدند.
افت قیمت در بازار خودرو را می توان یکی از نتایج استیضاح وزیر صمت دانست، البته نمی توان این حرف را به طور قطعی زد، زیرا ممکن است در روزهای آتی قیمت خودروها به دلیل افزایش قیمت ارزهای تعیین کننده، بالاتر برود و این نظریه که وزیر عامل افزایش قیمت ها بود، کاملاً رد شود.
در بازار امروز اکثر خودروها با کاهش قیمت همراه بودند که موجب شد دوباره به همان ارزشی برسند که شنبه با آن آگهی و یا معامله می شدند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که در آینده های نزدیک چه اتفاقی برای این بازار پرپول خواهد افتاد و وزیر بعدی قرار است چه کارهایی برای آن انجام دهد.
بیشتر بخوانید : قیمت روز خودرو
در بازار، محصولات این کارخانه به غیر از دو یا سه خودرو، بقیه با کاهش قیمت روبه‌رو شدند. برای مثال، بیش ترین افت های امروز را پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف فلز و تارا اتوماتیک داشتند که هر کدام به اندازه ۲۰ میلیون ارزان تر شدند. همچنین خودروهایی مانند تیپ ۲، تارا دنده ای و دنا پلاس ۶ دنده هم تغییر قیمتی نداشتند.
به جز تیباهای ۱ و ۲ که ۳ میلیون افزایش قیمت داشتند، بقیه خودروها به اندازه بسیار کمی ارزان تر از دیروز شدند. 
در بین چینی ها اما تعداد خودروهایی که تغییر قیمتی نداشت بسیار کم بود و بیش تر آن ها بین ۱۵ تا ۱۲۰ میلیون افت کردند. برای مثال، هایما ۸S حدود ۱۲۰ میلیون و هایما S7 پلاس حدود ۱۵ میلیون ارزان تر از دیروز شد. قیمت دیگنیتی پرستیژ، فیدلیتی و فردا T5 هم نسبت به دیروز ثابت ماند.
نکته اصلی بازار چینی ها فقط و فقط هایما ۸S بود که دیروز قیمت کارخانه اش ۵۰۰ میلیون افزایش داشت، اما قیمت بازار این خودرو امروز، ۱۲۰ میلیون و بیش تر از هم افت کرد.
بیشتر بخوانید: ایران خودرو هایما ۸S را ۵۰۰ میلیون گران کرد
فقط تصور کن اونی که باید خداحافظی کنه بالأخره خداحافظی کنه،چه گلستونی میشه مملکت
عزیز طرز فکر بیمار گونه و مریض ما باید خداحافظی کنه
همه خودشون میدونن که مشکل خود ماها هستیم ،ما که وقتی می‌شنویم بنزین میخواد گرون شه میریم تو صف که یه باک پر کنیم با قیمت قبل،
قصه از خودمون شروع شد 🤭


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp