همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
هم‌زمان با افت قیمت بیش تر محصولات داخلی و خارجی، قیمت تیگارد X35، که به تازگی وارد بازار آزاد شده است، تغییری نکرد و مانند روزهای قبل در همان حدود ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون آگهی و معامله شد.
به دنبال آرامش نسبی حاکم بر بازار ارز، میزان تقاضا برای خرید خودرو توسط مردم کم تر از پیش شد و این روند موجب شد قیمت بیش تر محصولات داخلی و خارجی با افت هایی همراه باشد. اگر چه کاهش قیمت های رخ داده سنگین نبود، اما در صورت ادامه دار شدن چنین رویه ای در بازار آزاد، قیمت ها تا حدودی نرمال تر می شوند.
البته در روزهای آتی باید منتظر خبرهایی از شورای رقابت باشیم تا ببینیم دوباره قرار است چه قیمت های جدیدی برای داخلی ها و خارجی ها در نظر بگیرد.
بیشتر بخوانید: قیمت روز خودرو
امروز ۲۰۷ مولتی کالر، دنا پلاس ۶ دنده و بسیاری از دیگر خودروهای تولیدشده توسط ایران خودرو با کاهش قیمت همراه بودند. البته در میان محصولات این کمپانی برخی از خودروها مانند ۲۰۷های اتوماتیک سقف فلز و پانوراما و همچنین تارا اتوماتیک نیز بودند که تغییر قیمتی نداشتند.
برخلاف دیروز که قیمت بیش تر محصولات سایپا ثابت مانده بود، امروز تقریباً همه آن ها بین ۴ تا ۸ میلیون افت کردند. برای مثال، شاهین حدود ۸ میلیون و کوییک حدود ۴ میلیون ارزان تر شد.
روند کاهشی امروز بر روی بیش تر محصولات چینی بازار ایران تأثیر خود را گذاشت و منجر به کاهش قیمت آن ها شد. به عنوان مثال، بیش تر محصولات بهمن موتور و کرمان موتور حدود ۳۰ میلیون ارزان تر شدند. از طرفی، در بین خودروهای مدیران خودرو، تیگو ۸ پرومکس و پرو، و آریزو ۶ پرو بودند که به ترتیب، ۸۰، ۵۰ و ۴۰ میلیون افت کردند. در این میان اما تیگارد X35 تغییر قیمت چندانی نداشت و در همان محدوده ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ماند.


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp