همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با توجه به اطلاعات به دست آمده از گمرک و وزارت صمت، شرکت اهورا صنعت ماشین که در زمینه ماشین آلات صنعتی فعالیت می کند، می خواهد تا بزودی یک پیکاپ دو دیفرانسیل اتوماتیک را به بازار عرضه کند. این پیکاپ با نام آمیگ به بازار ایران معرفی خواهد شد. در حال حاضر تصاویر این خودرو بر روی وبسایت رسمی اهورا صنعت قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، آمیگ نسخه ای فیس لیفت و با کمی تغییرات پیکاپ ترالورد (یا همان ۱۹۸۶) کمپانی ZX چین است که نمونه های اولیه آن در راه ایران هستند و اهورا خودرو می خواهد تا این خودروی دو دیفرانسیل را به صورت مونتاژی به بازار عرضه کند. چند روز قبل هم اعلام شد که همین محصول با مشخصاتی دیگر توسط دیار خودرو و ایساتیس موتور به بازار می آید.
حال در میان فعالان صنعت خودرو این پرسش مطرح شده است که چرا مسئولان وزارت صمت نگاه تخصصی به بازار خودرو ندارند و می گذارند تا چینی ها و برخی خودروسازان تازه وارد، یک محصول را با چند نشان تجاری مختلف به ایران بیاورند؟
پیکاپ آمیگ اهورا خودرو قرار است تا با پیشرانه دو لیتری توربوشارژر TGDi به بازار ایران بیاید و ۲۲۸ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۳۶۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده این پیکاپ چینی از نوع ۸ سرعته اتوماتیک AT ساخت کمپانی ZF است و توان را به چهار چرخ خودرو انتقال می دهد. این خودرو قرار است تا با امکانات مختلفی از جمله کروز کنترل، ترمز پارک برقی، اتوهلد، تنظیم الکتریکی وضعیت انتقال قدرت، نمایشگر لمسی، قفل دیفرانسیل اتوماتیک محور عقب و… به بازار بیاید.
این خودرو از نظر ابعاد و اندازه با محصولات چون مکث کلوت، دیار L7 پلاس، KMC T8، فوتون تونلند G7 و… برابر است و در بسیاری از بخش های فنی و شاسی، شباهت زیادی را با آن ها دارد. حال باید منتظر باشیم و ببینیم که چه زمانی اهورا صنعت به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز می کند و رونمایی رسمی از این پیکاپ جدید را به صورت رسمی انجام می دهد؟
چقدر کنسولش زشته


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp