همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
ژائله سعدآباد، مالک و مدیرعامل هلدینگ غذایی شیرین عسل از ورود این هلدینگ به تولید خودرو خبر داده و گفته: خط تولید و کارخانه تولید خودرو توسط شیرین عسل در حال ساخت است.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار به نقل از دیده بان ایران: شیرین عسل خودروساز می‌شود. این خبری است که شاید در ابتدا شبیه به یک شوخی یا شایعه باشد، اما بازار خودرو ایران در سال‌های گذشته دچار شرابطی شده که دیگر هیچ اتفاقی در آن عجیب نیست.
مالک این شرکت غذایی در صفحه شخصی خود در اینستا گرام ورود این شرکت به عرصه خودروسازی را تایید کرده است.
در روزهایی که پراید در آستانه ورود به کانال ۴۰۰ میلیون تومان قرار دارد، نباید حضور یک تولیدکننده مواد غذایی در این صنعت را اتفاقی نادر دانست.
سال گذشته نیز در همین مقاطع بود که زر ماکارون رسماٌ خود را قطب جدید صنعت خودروسازی ایران و رقیب ایران خودرو و سایپا معرفی کرد. البته این شرکت پس از گذشت یک سال هنوز خط تولید خود را راه‌اندازی نکرده و بعید هم به نظر می‌رسد که اتفاقی جدی در این بازار رقم بزند.
حال شیرین عسل هم به‌عنوان دیگر تولیدکننده مواد غذایی و خوراکی سودای ورود به دنیای خودروسازی را دارد. اما مشخص نیست در روزهایی که زیان انباشته دو خودروساز دولتی به بیش از ۱۲۰ هزار میلیارد تومان (پایان شهریور ۱۴۰۱) رسیده، چطور دو شرکت فعال در بخش خصوصی به سوددهی خواهند رسید؟
یونس ژائله سعدآباد، مالک و مدیرعامل هلدینگ غذایی شیرین عسل، ورود این هلدینگ خصوصی به صنعت خودروسازی را تائید کرد و به تجارت نیوز گفت: مجوز تولید خودرو توسط این شرکت در روز چهارشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۲، صادر شد و فعلاً به مرحله اجرا نرسیده است.
او افزود: خط تولید و کارخانه تولید خودرو توسط شیرین عسل در حال ساخت است. اما مشخص نیست که محصولات این شرکت چه زمانی در بازار کشور عرضه شود.
پیش از این صابر پرنیان، رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی، در رابطه با مدل خودروی تولیدی توسط هلدینگ غذایی شیرین عسل به ایسنا گفته بود: این خودرو یک خودرو روز اروپایی است که در ۱۸ ماهه اول به‌ صورت قطعات کاملاً منفصل از هم تولید و تقریبا در ۱۸ ماهه آتی داخلی‌سازی خودرو انجام می‌شود.
او تاکید کرد: این شرکت خودروسازی انواع خودروهای سواری بنزینی، گازسوز، دیزلی و انواع کامیون‌های کشنده را تولید خواهد کرد.
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
تو ابد یک روز یه سکانس زیبا داره پیمان معادی داره میگه خدایا منو گاو کن از دست اینا . مملکت به کجا رسیده از ماکارونی ساز تا شکلات ساز میخوان بدون تجربه بدون دانش فنی خودرو ساز بشن ویادتون رفت اسنوا قرار قطب تولید خودرو بشه ایشون یخچال تلویزیون ساز . چه مصیبتی برای ما مردم درست کردین خدا ازتون نگذره بسه واقعا تحمل ادماها حدی .
نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه صنعتی کارهای تبریز کارشونو خوب انجام میدن، شاید مقیاسش عجیب و یا نادرست باشه اما مثل صنایع شکلات و مشتقاتش که به واسطه نزدیکی زبان و همچنین هم مرزی با ترک ها از امکانات کاملا بروز و قابل رقابت برخوردارن، مسلما خودشون خواستن و تو مسیر پیشرفت کردن که بروز باشن، شاید این رویکرد رو در خودرو هم پیاده کنن
سلام
بااین اوضاواحوال شبی صبحی خبر میرسه چی توز هم میخواد خودرو تولیدکنه…. کاله داره باخودروساز چینی قراردادبست… سن ایچ داره دنبال خط تولیدخودرو میگرده…. فراورده های لبنی قنبرزاده شیراز از خودرو برقی رونمایی کرد…. صابون گلنار خبرازتولید خودرو دودر سوپراسپورت داد😂😂😂😂
تسلا هم میخواد بیسکویت و ماکارونی بسازه.
شیرینیاش که خوبه ببینیم ماشیناش چی میشه!
تصور کنید ماشین ساختن و مشتری خریده ، مشتری صندوق رو میده بالا میبینه پر از شکلات و این حرفاس به عنوان آپشن البته( تلفیقی از شیرین عسل و شیرین خودرو)
هیچ چیز عجیبی وجود نداره که علامت تعجب! گذاشتید، این فقط یک کارخونه تولید شکلات نیست یک هلدینگ هست از تولید دانه های روغنی تا محصولات لبنی و شیرینی‌جات و نوشیدنی و .. با نزدیک بیست مجموعه و پانزده هزار نیرو ، پیشتر شرکت زر ماکارون هم اعلام کرد که خودرو تولید خواهد کرد ، در همه جای دنیا هم روال هست هلدینگ های بزرگ که ده ها هزار میلیارد سرمایه دارند در بخش صنعت هم ورود میکنند که در اینجا به پیشرفت کشورمون و افزایش اشتغال و تنوع خودرو منجر میشه حالا چرا ناراحتید مشخصا چون پول پاشی و انحصار چند خودروساز خصوصی دغلکار برای امثال شما و تعدادی نماینده رانت خوار مزه کرده و مخالف تنوع در بازار خودرو هستید.


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp