همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
امید قالیباف سخنگوی وزارت صمت در واکنش به تذکر شدید سپهر خلجی رییس شورای اطلا‌ع رسانی دولت نسبت به بگومگوی وی با رئیس مرکز کسب و کار وزارت اقتصاد توئیتی منتشر کرده که حاکی از خداحافظی اش با وزارت صمت است.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار به نقل از تسنیم، بگومگوی روز گذشته‌ توئیتری میان امید قالیباف سخنگوی وقت وزارت صنعت، معدن، تجارت با امیر سیاح رئیس مرکز کسب و کار وزارت اقتصاد، با تذکر شدید سپهر خلجی رییس شورای اطلا‌ع رسانی دولت در جلسه هیات دولت مواجه شد.
خلجی خود در این باره گفت که رفتارهای غیرحرفه‌ای در این دولت ابداً تحمل نخواهد شد و با توبیخ و در صورت نیاز برکناری فرد خاطی اقدام جبرانی صورت خواهد گرفت.
حال آخرین توئیت امید قالیباف با امضای «خبرنگار صداوسیما» می‌تواند در این باره بدین معنا باشد که او به وضعیت شغلی سابق خود بازگشته و دیگر سخنگوی صمت نیست؟
خبر این تغییر به صورت صریح هنوز از سوی خود قالیباف یا وزارتخانه اعلام نشده است.
رسالت خبر راستگویی و درستکاری امید قالیباف شما بدرد اونجا نمیخوری بهتر دنبال جای دیگه باشی هنوز یادمون نرفته تو مناظره ها چطور کوبنده با مسئولین برخود میکردی و رفتی تو وزارت صمت ۱۸۰ درجه فرق کردی .
“راستگویی و درستکاری” برای “خبرنگار(ان) صدا و سیما ” سالهاست که واژۀ عجیب و غریب و دور از ذهنی است.
وقتی هیچ کس وهیچ چیز سرجای خودش نباشه وضع ازین بهتر هم نباید باشد والاااا.آخه خبرنگار رو چه با سخنگویی
یکی از یکی بدرد نخور تر.
درودبرقالی باف انسان سالم درجمع دزدهانمیتواندکارکند


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp