همه چیز از همه جا برای ماشین شما
روز گذشته و در جریان نشست خبری مدیرعامل سایپا، قیمت چانگان CS35 پلاس به‌عنوان نخستین خودروی وارداتی کشور اعلام شد. براین‌اساس، نرخ این کراس‌اوور جمع‌وجور چینی معادل یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان خواهد بود. پیش از این گمرک قیمت ترخیص چانگان CS35 Plus را معادل ۹۰۰ میلیون تومان اعلام کرده بود. قیمت نهایی این خودرو پس از محاسبه سود و هزینه‌های قانونی، حدود ۴۴ درصد رشد کرده است.
برنامه واردات خودرو در دولت سیزدهم یکی از حاشیه‌سازترین تصمیمات وزارت صمت این دولت بوده است. این برنامه با اما‌و‌اگرهای فراوان آغاز شد و با وجود وعده‌های مکرر، خودروهای وارداتی به سال ۱۴۰۱ نرسیدند. همچنین بخش بزرگی از خودروهای وارداتی را محصولات چینی تشکیل می‌دهند. یکی از همین محصولات چانگان CS35 پلاس سایپا است که اکنون قیمت آن توسط این شرکت مشخص شده است.
قیمت چانگان CS35 پلاس درحال‌حاضر بیشتر از دو رقیب اصلی این خودرو در بازار است. نخستین رقیب محصول چانگان، کراس‌اوور دیار خودرو، یعنی تیگارد X35‌ است. این خودرو با قیمت یک میلیارد و ۴۵ میلیون تومان عرضه شده است که البته در بازار آزاد با نرخ یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. دیگر رقیب چانگان CS35 Plus، کراس‌اوور مدیران خودرو، یعنی ام‌وی‌ام X55‌ پرو است که با قیمت یک میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان عرضه می‌شود. این خودرو نیز همانند تیگارد X35 با چند صد میلیون تومان اختلاف قیمت در بازار آزاد به فروش می‌رسد. بنابراین انتظار داریم تا چانگان CS35 Plus نیز با جهش چشمگیر به محدوده دو میلیارد تومان در بازار آزاد برسد.
نوشته قیمت چانگان CS35 پلاس اعلام شد اولین بار در وبلاگ کارنامه. پدیدار شد.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp