همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
تیم تحریریه
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران تهران با اظهار این که قیمت خودرو در بازار نسبت به 28 اسفند بین 5 الی 7 درصد افزایش داشته اخظار داد که خودروی صفر در بازار بشدت کم بوده و اگر عرضه زیاد نشود قیمت ها بالاتر هم خواهند رفت.
سعید موتمنی در گفت و گویی در مورد وضعیت بازار آزاد خودرو، اظهار داشت: با توجه به اینکه از روزهای اول سال اعلام شده بود که بعد از تعطیلات عید نوروز، قیمت کارخانه‌ای خودرو افزایش خواهد یافت، بازار نیز همگام با این تصمیم جلو رفت و اثر روانی خود را بر بازار گذاشت.
رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه داران خودروی تهران افزود: در حال حاضر که قیمت کارخانه‌ای تعیین تکلیف شده، برای کنترل بازار باید عرضه به صورت محسوسی افزایش یابد. اگر عرضه خودرو افزایش یابد قطعاً قیمت‌ها می‌شکند اما در صورت عدم افزایش عرضه، شاهد بالا رفتن قیمت خودرو در بازار آزاد خواهیم بود.
وی ادامه داد: نوسانات نرخ ارز و تورمی منجر به افزایش قیمت خودرو می‌شود اما اگر وزارت صمت نسبت به افزایش عرضه اقدام کند، قطعاً التهابات بازار کاهش خواهد یافت.
موتمنی اضافه کرد: در حال حاضر تهیه خودروی صفر از بازار آزاد سخت است؛ خریدار وجود دارد اما خودرویی نیست و از سویی دیگر نیز قیمت‌های اعلامی از سوی فروشندگان بسیار بالاست.
وی تصریح کرد: قیمت خودرو نسبت به ۲۸ اسفند ماه ۱۴۰۱، بین ۵ تا ۷ درصد افزایش یافته است؛ بنابراین تنها راهی که داریم این است که خودرو به میزان کافی عرضه شود زیرا در حال حاضر خودرو در بازار کم است.
رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه داران خودروی تهران یادآور شد: وزارت صمت باید از راه‌های مختلف نسبت به افزایش عرضه اقدام کند؛ واردات خودرو می‌تواند کمک خوبی باشد. البته واردات خودروی کارکرده نیز نقش بسیار مؤثری می‌تواند در کاهش التهابات بازار داشته باشد.
وی تاکید کرد: آنچه مسلم بوده این است که وزرات صمت و تولیدکنندگان برای کنترل بازار و قیمت‌های آزاد باید نیاز بازار را تأمین کنند.
اسفند ماه سال گذشته، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه ۱۴۰۲ ، بند الحاقی ۱۲ تبصره ۶ لایحه را به تصویب رساندند که بر اساس…
با افزایش قیمت کارخانه‌ای خودروها توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت و شورای رقابت، بازار آزاد نیز به این اتفاق واکنش نشان داد و منحنی قیمت صعود کرد. بنابر تصمیم…
گروه صنعتی ایران خودرو لیست قیمت جدید محصولات خود را اعلام کرد. قیمت خودرو های ایران خودرو به شرح جدول ذیل است:
پس از کشمکش های فراوان میان شورای رقابت، وزارت صمت و معاون اول رئیس جمهور، گروه خودروسازی سایپا لیست قیمت جدید محصولات خود را در سال 1402 اعلام کرد. خودرو…
پیش از شروع سال 1402، شرکت مدیران خودرو با برگذاری مراسمی اقدام به رونمایی تیپ جدیدی از ام وی ام آریزو 5 کرد؛ آریزو 5 اسپرت این خودرو که قرار…
در پی ایجاد حاشیه هایی پیرامون تصمصم هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره حذف مصوبه واردات خودرو های کارکرده به کشور، روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام با…
دوستان ،تولید انبوه تارا v3 اخر اسفند ۱۴۰۱ افتتاح شد ،کد خودرو هم تو سایت…
دوستان ،تولید انبوه تارا v3 اخر اسفند ۱۴۰۱ افتتاح شد ،کد خودرو هم تو سایت…
اگه ماشین هایما بخری یارانه را قطع میکنن؟؟
توجه شود که به این قیمت ها میانگین 40 تا 50 میلیون عوارض مالیات از…
کشوری که در آن نه مردم و نه نمایندگان مردم (البته بعد از هزاران مرحله…
وب سایت خودرو با هدف اطلاع رسانی در حوزه خودرو در آذر 92 فعالیت خود را آغاز نموده است. سعی بر آن بوده که مرجعی برای اطلاعات و مشخصات فنی خودروهای داخل ایران باشیم و بتوانیم به صورت تخصصی مقایسه، قیمت، تست و بررسی خودرو‌ها را انجام بدهیم. همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود.
تمامی حقوق محتوای منتشر شده در این سایت متعلق به car.ir است.
بازنشر محتوا بدون اشاره به منبع، غیرمجاز و حق car.ir برای پیگیری از طریق DMCA محفوظ است.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp