همه چیز از همه جا برای ماشین شما
قیمت قطعی ۴ محصول ایران خودرو یعنی تارا دستی، تارا اتوماتیک، پارس LX و دنا پلاس اتوماتیک مشخص شده و دعوت‌نامه تسویه‌حساب برای خریداران آن‌ها صادر شده است.
بهمن‌ماه سال گذشته بود که شورای عالی رقابت جهت تدوین دستورالعمل جدید قیمت‌گذاری، پا به میدان گذاشت و باعث شد خودروسازان در طرح‌های فروش متفاوت، مبلغی علی‌الحساب را از خریداران دریافت کرده و پس از تعیین قیمت نهایی، دعوت‌نامه تسویه‌حساب را برای آن‌ها صادر کند.
با تائید شورای رقابت و تصویب افزایش متوسط ۲۹ درصدی قیمت تولیدی خودروهای داخلی، تکلیف خودروسازان مشخص شده و محصولات آن‌ها با قیمت جدید در دسترس خریداران قرار می‌گیرند. به طور خاص، قیمت قطعی ۴ محصول پرطرفدار ایران خودرو تعیین شده و حالا دعوت‌نامه تسویه‌حساب برای خریداران خودروهای دنا پلاس اتوماتیک، تارا اتوماتیک، تارا دستی و پارس ایکس ال فرستاده شده است تا پس از انجام آن، خودرو آماده تحویل شود.
خودروی دنا پلاس اتوماتیک حدود ۳۷ درصد گران شده و قیمت تولیدی آن در حال حاضر ۵۴۴ میلیون و ۴۵هزار و ۳۰۰ تومان شده است. ارزش تولیدی پارس LX نیز به عنوان یکی از پرفروش‌ترین خودروهای ایکو، به ۲۷۹ میلیون تومان و ۹۶۹ هزار تومان می‌رسد که در مقایسه با قیمت قبلی، ۵۵ درصد گران‌تر شده است. تارا دستی و تارا اتوماتیک نیز به ترتیب با افزایش قیمت ۳۴ و ۱۸ درصدی مواجه شده و حالا به قیمت تولیدی تقریبا ۳۹۳ میلیون و ۱۳۴ هزار تومان و ۴۹۰ میلیون و ۵۵۱ هزار تومان در دسترس خریداران قرار می‌گیرند.
قیمت قطعی ۴ محصول پرطرفدار ایران خودرو و درصد افزایش نرخ آن‌ها را در جدول زیر مشاهده می‌کنید. به زودی دعوت‌نامه تسویه‌حساب برای سایر محصولات این شرکت نیز صادر می‌شود.
نوشته دعوت‌نامه تسویه‌حساب ۴ محصول ایران خودرو صادر شد اولین بار در وبلاگ کارنامه. پدیدار شد.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp