همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
حدوداً چند روز پیش بود که بالاخره مدل های ۱۴۰۲ کی ام سی T8 نیز به مشتریان تحویل داده شد تا به دنبال این قضیه قیمت نسخه ۱۴۰۲ این پیکاپ محبوب و پرفروش در بازار آزاد مشخص شود. از ابتدای ورود مدل جدید این خودرو که حدوداً ۳ روز پیش بود، قیمتش به ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون هم رسیده بود اما طی دو روز گذشته بیشتر از ۱۰۰ میلیون ارزان تر شد و حالا با ۲ میلیارد و ۱۹۰ میلیون آگهی می شود.
روند کلی امروز بازار آزاد خودرو زیاد مشخص نبود، زیرا بسیاری از خودروها با افت قیمت های ناچیزی همراه بودند و برخی دیگر هم کمی گران تر از دیروز شدند. در این میان، تعداد خودروهایی که تغییر قیمتی نداشتند هم زیاد بود. به همین دلایل می توان گفت بازار امروز خودروهای داخلی و خارجی با آرامش نسبی همراه بود و به همین دلیل تعداد معاملات هم نسبت به دیروز افت داشت.
بیشتر بخوانید: قیمت روز خودرو
همان طور که گفته شد تغییر قیمت هایی که امروز رخ داد قابل توجه نبودند، برای مثال، در بیش ترین افزایش قیمت، پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف فلز حدود ۱۵ میلیون گران تر شد و در بیش ترین کاهش قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای سقف فلز حدود ۴ میلیون ارزان تر شد.
در بین محصولات سایپا فقط کوییک اتوماتیک بود که حدود ۱۰ میلیون گران تر شد. مابقی خودروها با نوسان ۲ تا ۳ میلیون تومانی همراه بودند.
بازار چینی ها نیز امروز پرالتهاب نبود و در بیش ترین تغییر قیمتی که رخ داد، کی ام سی T8 حدود ۴۵ میلیون ارزان تر شد و به زیر ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون رسید.


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp