همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
یک نمایندگی فروش خودروهای کارکرده مینی در اسکاتلند با بی‌ام‌و بر سر استفاده از نام مینی برای کسب‌وکار خود وارد دعوای حقوقی شده است.


بی‌ام‌و به عنوان کمپانی مادر مینی از این نمایندگی خواسته به استفاده از نام تجاری موردبحث پایان دهد چراکه نمایندگی موردبحث تأییدیه رسمی فروش محصولات مینی را ندارد. این نمایندگی هم با استفاده از ایموجی های مشهور فضای مجازی به جنگ بی‌ام‌و رفته و البته طنز را نیز چاشنی کار خود کرده است.
مشکل از آنجایی آغاز شد که گروه خودرویی بریجند در اسکاتلند یک نمایندگی فروش خودروهای کارکرده را با نام دنیای مینی تأسیس کرد. این نمایندگی متخصص بازسازی و فروش خودروهای کارکرده مینی بوده هرچند اندکی پس از افتتاح ساختمان نمایندگی ژرمن‌ها از موضوع مطلع شدند و به نمایندگی اعلام کردند نام و لوگوی مینی را حذف کند. بریجند در ابتدا تلاش کرد نام مینی را از تابلوهای خود پاک کند و سپس دعوا را به شبکه‌های اجتماعی کشاند. در صفحه فیس‌بوک این نمایندگی نوشته شده است:
ظاهراً ما اجازه استفاده از نام مینی درحالی‌که خودروهای مینی را می‌فروشیم نداریم. ما نباید از این نام در تابلوها، پرچم‌ها و یا وب‌سایت خود استفاده کنیم. حتی مطمئن نیستیم که آیا اجازه فکر کردن به این کلمه را داریم یا خیر. بی‌ام‌و خیلی درباره کلمه مینی سختگیر است. به‌هرحال ما صمیمانه به خاطر اشتباه خود عذر می‌خواهیم و برای جلوگیری از ایجاد شبهه خودروهای مینی کارکرده را می‌فروشیم و نمایندگی مینی نیستیم. ما خیلی ارزان‌تر هستیم!
البته خط زدن نام مینی از تابلوهای بریجند نظر بی‌ام‌و را جلب نکرده و به این نمایندگی اعلام کرده هنوز هم نام مینی در معرض دید قرار دارد. بریجند هم در پاسخ لوگوی مینی را با ایموجی ها پوشانده و نمایندگی خود را “دنیای اینی” نامیده است. به نظر می‌رسد گروه خودرویی بریجند از این جدال در شبکه‌های اجتماعی لذت می‌برد چراکه توجه جهانی را به خود جلب می‌کند. مدیر فروش این نمایندگی می‌گوید:
ما هرگز فکر نمی‌کردیم که استفاده از نام مینی مشکل‌ساز شود زیرا یک کسب‌وکار خانوادگی و محلی هستیم و تخصص ما فروش خودروهای کارکرده مینی در شهری کوچک است. به نظر شما چه تعداد نمایندگی تخصصی فروش محصولات کارکرده مینی در بریتانیا وجود دارد؟ و من مطمئنم که آن‌ها نیز از واژه مینی استفاده می‌کنند
بی‌ام‌و با انتشار بیانیه‌ای تائید کرده در دعوای حقوقی خود از این نمایندگی درخواست توقف استفاده از نام مینی را داشته است زیرا نمایندگی رسمی فروش محصولات مینی نیست. البته ژرمن‌ها هنوز پاسخی به بیانیه‌های منتشر شده گروه بریجند در شبکه‌های اجتماعی یا نام جدید “دنیای اینی” نداده‌اند.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.سایت پدال برگزیده مردم و داوران به عنوان بهترین سایت فارسی در حوزه خودرو از چهارمین، پنجمین و هفتمین جشنواره وب ایران است.
تلاش ما انتشار اخبار و مطالب روز حمل و نقل و وسایل نقلیه در ایران و جهان برای بازدیدکنندگان علاقه‌مند و ارائه و تبادل اطلاعات مفید و صادقانه در محیطی جذاب و دوستانه است. همچنین مایلیم تجربیات، دانسته‌ها و نظرات شما را که برای همگی ما مفید و راه‌گشاست، بدانیم.
افتخار می‌کنیم که همراه ما هستید.
آیا حساب کاربری ندارید؟
source
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp