همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
پس از بررسی مجدد شورای شهر تهران، نرخ کرایه انواع وسایل حمل و نقل عمومی مورد بازنگری قرار گرفت.

به گزارش پدال و به نقل از ایرانجیب، اعضای شورای اسلامی شهر تهران بررسی نامه فرماندار تهران درباره اعتراض هیات تطبیق به مصوبه «تعیین نرخ بلیط و کرایه وسایل حمل و نقل عمومی شهر تهران در سال ۱۴۰۲» را در دستور کار قرار دادند و تغییراتی در نرخ‌های تعیین شده اعمال شد.
سید جعفر تشکری هاشمی رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر در یکصد و سی و هشتمین جلسه شورای شهر تهران اظهارداشت: افزایش ۴۶ درصدی نرخ کرایه، کمتر از نرخ تورم بود.
وی با اشاره به ایرادهای فرمانداری به این مصوبه شورا افزود: در مصوبه شورا برای کارت بلیت مبلغ دار، نرخ ۲ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرده بودیم که به ۲ هزار و ۸۵۰ تومان کاهش یافت و به ازای هر کیلومتر پیمایش ۱۶۰ ریال پیش‌بینی کرده بودیم که به ۱۴۷ ریال کاهش یافت.
تشکری هاشمی افزود: برای کرایه‌های نقدی نیز مشکلاتی داریم و باید راهکارهایی اجرایی شود که بر این اساس مقرر شد که ۶ درصد افزایش برای کسانی که مبالغ را به صورت نقد پرداخت می‌کنند، حذف شود.
وی افزود: پس از ایراد فرمانداری تهران، مقرر شد که مبلغ یکهزار و ۸۰۰ تومان پایه برای نرخ کرایه اتوبوس حفظ شود و به ازای هر پنج کیلومتر ۴۰۰ تومان مبنا باشد.
تشکری هاشمی ادامه‌داد: در بخش اتوبوس‌های عادی نیز هر خطی که بیش از ۲۰ کیلومتر باشد با همان نرخ ۲۰ کیلومتر، کرایه دریافت می‌شود.
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه ۷۵ درصد تغییر به شرط حفظ میانگین ۴۵ درصد برای نرخ کرایه تاکسی لحاظ شد، گفت: در جلسه فرمانداری ۶۰ درصد افزایش تأیید شد و در معابر دارای شیب نیز رقم به ۱۰ درصد کاهش یافت و به عبارتی نرخ در این معابر با ۱۰ درصد افزایش همراه خواهد بود.
وی با تأکید بر اینکه افزایش نرخ کرایه در شرایط بد آب و هوایی که ۴۰ درصد پیش بینی شده بود نیز به ۱۵ درصد رسید، اظهارداشت: در بخش اتوبوس تندرو حداکثر افزایش به ۴۱ درصد و در مترو نیز نرخ پیشنهادی ۹ درصد شد.
در نهایت اعضای شورای شهر تهران پاسخ کمیسیون به این نامه و تغییرات اعمال شده را تصویب کردند.
حسین
با این کرایه ها نمیشه توقع نوسازی و افزایش ناوگان داشت.
باید ابتدا درآمد مردم از ماهی صد و پنجاه دلار به روزی صد دلار برسه ، بعد قیمت ها و کرایه ها واقعی بشه.
Mostafa
افزایش کرایه ۶۰ درصد
افزایش دستمزد ها ۲۷ درصد
فکر کنم سال مهار تورم فقط برای دستمزد کارساز بوده !
مجتبی .
باید یک روز رو برا تشکر از مسعولین بخاطر بازنگری درگرانی درتقویم ثبت کنیم.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.سایت پدال برگزیده مردم و داوران به عنوان بهترین سایت فارسی در حوزه خودرو از چهارمین، پنجمین و هفتمین جشنواره وب ایران است.
تلاش ما انتشار اخبار و مطالب روز حمل و نقل و وسایل نقلیه در ایران و جهان برای بازدیدکنندگان علاقه‌مند و ارائه و تبادل اطلاعات مفید و صادقانه در محیطی جذاب و دوستانه است. همچنین مایلیم تجربیات، دانسته‌ها و نظرات شما را که برای همگی ما مفید و راه‌گشاست، بدانیم.
افتخار می‌کنیم که همراه ما هستید.
آیا حساب کاربری ندارید؟
source
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp