دامنه تطبیق دقیق به دامنه ای گفته می شود که شامل عباراتی است که دقیقا آن عبارات در موتور های جست و جو سرچ می شوند. یک دامنه تطبیق دقیق می تواند چندین کلمه کلیدی در دامنه داشته باشد. دامنه‌ های تطبیق دقیق برای دستیابی به اهداف رتبه‌ بندی مهم هستند. یک دامنه تطبیق دقیق می تواند بالا تر از سایر دامنه ها باشد؛ بنابراین SEO کاران دامنه های تطبیق دقیق (EMD) را برای دستیابی به اهداف رتبه بندی ترجیح می دهند. موتور های جست و جو مانند گوگل و بینگ، توضیحات متعددی را در رابطه با عملکرد و اهداف استفاده از دامنه های دقیق ارائه کرده اند. با ما همراه باشید تا در ادامه مطلب با این دامنه ها بیشتر آشنا شوید.
در این بخش از مطلب، با مزایای دامنه های تطبیق دقیق برای سئو آشنا خواهید شد.
مزایای دامنه های تطبیق دقیق بیشتر مربوط به بازیابی و استخراج اطلاعات است؛ اما مزایای دیگری هم دارد که در ادامه مطلب به آن ها خواهیم پرداخت.
برخی از مهم ترین ویژگی ها و مزایایی که دامنه های تطبیق دقیق می توانند برای شما فراهم کنند عبارت هستند از:
در مجموع یک موتور جست و جو ارتباط کلماتی را که در نام دامنه ظاهر می شود با عبارت جست و جو شده توسط کاربران اینترنت درک می کند.
تمایز یک برند از برند دیگر با هویت خاص آن برند امکان پذیر است. دامنه ‌های تطبیق دقیق باعث می شوند که از یک نام دامنه با پسوند های دامنه متفاوت به دفعات استفاده شود. این موضوع یک مسئله امنیتی ایجاد می کند و تلاشی مضاعف برای تمایز نام تجاری از نقطه نظر موتور جست و جو لازم دارد. این موضوع، تلاش های لازم در زمینه سئو را نیز دشوار می کند.
دامنه تطبیق دقیق به معنای این است که عبارات جست و جو شده توسط کاربران مختلف را عینا در دامنه سایت خود بیاورید. این نوع دامنه مزایای زیادی را برای سایت شما به همراه خواهد آورد و تاثیر به سزایی در افزایش ترافیک و بازدید سایتتان خواهد داشت. ما در این مطلب، سعی کردیم تا مهم ترین مزایای دامنه تطبیق دقیق را برایتان ذکر کنیم. امیدواریم تا با خواندن این مطلب سایت و کسب و کار پر رونقی داشته باشید.

info@bizzone.ir آدرس ایمیل
02191004425
تیم تخصصی بیزون متشکل از افرادی است که دقیقا متناسب با اهداف شما دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را به عهده می گیرد. مهم نیست کجای مسیر قرار دارید، همیشه راهی برای پیشرفت هست.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.

source

توسط khodrocamp