همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
بالاخره اولین روز رسمی کاری بازار خودرو فرا رسید و قیمت بسیاری از محصولات داخلی و خارجی مشخص شد. در این میان، رشد قیمت دلار توانست تأثیر زیادی در قیمت ها داشته باشد، برای مثال، دلار ۵۴ هزار تومانی منجر شد قیمت ریسپکت مشکی به ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برسد و این خودرو رکورد قبلی خود را جابه‌جا کند.
با وجود این که در روزهای آخر سال ۱۴۰۱، قیمت ارز کمی رشد داشت، اما شدت این رشد در روزهای تعطیل سال ۱۴۰۲ بسیار بیش تر شد و کسی فکرش را هم نمی کرد در حالی که بانک ها و بازارها در حالت تقریباً تعطیل قرار دارند، قیمت دلار به حدود ۵۴ هزار تومان برسد. به دنبال این افزایش قیمت در بازار ارز و طلا، قیمت خودروها هم ثابت نماند و در این بازار نیز با تورم و گرانی روبه‌رو بودیم. برای مثال، در این بازار ریسپکت، که تقریباً یک تازه وارد است، در نسخه مشکی خود به حدود ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون رسیده است و رکورد قبلی خود را که حدود ۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون بود کمی جابه‌جا کرد.
بیش تر بخوانید: قیمت روز خودرو
بیش ترین افزایش قیمت رخ داده در بین خودروهای تولیدی ایران خودرو نسبت به ۱۰ فروردین مربوط به ۲۰۶ تیپ ۳ و حدود ۱۵ میلیون است. از طرفی دیگر، به دلیل مشخص نشدن کامل قیمت مابقی محصولات این کمپانی نمی توان در مورد میزان افزایش قیمت آن ها نظر داد.
برخلاف شیب رشد قیمت نسبتاً پایینی که برای ایران خودرویی ها وجود داشت، اما سایپایی ها افزایش قیمت های چشم‌گیرتری داشتند. برای مثال، شاهین، کوییک معمولی و کوییک اتوماتیک به ترتیب ۳۸، ۲۰ و ۱۸ میلیون گران تر از پنج‌شنبه هفته قبل شدند.
در بازار امروز قیمت تعداد کمی از خودروهای چینی مونتاژی مشخص شد که ریسپکت در میان آن ها شاخص ترین جنجالی ترین بود.
قیمت ریسپکن تو همین رنج ۱ و ۷۰۰ هست ولی این قیمت فیدلیتی رو از کجاتون در اوردید ۲ و ۳۰۰ ؟
امروز قیمتا همه افزایشی بودن ولی متعجب هستم قیمت تارا اتوماتیک چرا پایین زدین الان امروز تارا اتومات ۴۰۱ ۱۰۸۰ تا صد میگفتن تا قبل ظهر و ۴۰۲ ۱۱۵۰ در عمل که خیلی متقاوت بود امروز خب بدم نمیگن کلا هیچ خودرویی نمیصرفه اما هنوز تارا اتوماتیک به صرفه ترین بهترین محصول ایرنخودرو هست الان ۲۰۷ پلت فرم امکانات داشبورد قدیمی زشت تر از ۲۰۶ با جاداری نرمی و کیفیت ضعیف تر نسبت به خودروی جدید ایران‌خودرو محصول جدیدشون تارا که سواریش فوق العادست و سواری خیلی خوبی داره اونم بالا و۱۱۰۰ میگفتن و دنا که روی یک تومنه پس بنظرم تارا بیشترین ارزش داره نسبت به هر دو


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp