همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
دوباره بازار شایعه افزایش قیمت بنزین داغ شده و اینبار برخی کارشناسان اقتصادی و منابع آگاه، در فضای مجازی قیمت جدید بنزین و زمان اجزایی شدن طرح را اعلام می کنند.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، یک پیگیری ساده نشان می دهد که برخی شایعه های جدید افزایش قیمت بنزین از جایگاه های سوخت شروع شده است و بر اساس پیام مخاطبان اسب بخار، برخی از جایگاه داران به رانندگان می گویند که از هفته آینده بنزین گران می شود. اما از سوی دیگر در فضای مجازی برخی کارشناسان هستند که قیمت جدید بنزین و زمان اجرایی شدن این طرح را اعلام می کنند.
بر اساس اطلاعات منتشر شده در صفحه برخی فعالان اقتصادی و کارشناسان مربوطه، ۱۹ فرودین ۱۴۰۲ روزی است که دوباره بنزین گران می شود و به گفته آن ها، این بار بنزین دولتی ۵ هزار تومان و بنزین آزاد ۷ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد بود. همچنین قرار است تا افزایش قیمت بنزین طی دو مرحله دیگر هم در سال جاری رخ دهد. در حال حاضر قیمت بنزین دولتی هزار و ۵۰۰ تومان است و بنزین معمولی آزاد با قیمت سه هزار تومان و بنزین سوپر سه هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می رسد.
اما در چند وقت اخیر بارها مسئولان مربوطه اعلام کرده اند که فعلاً خبری از افزایش قیمت بنزین نیست و مردم نگران گرانی بنزین نباشند. با این حال نباید فراموش کرد که در آبان ۱۳۹۸، هرگونه افزایش قیمت بنزین تکذیب می شود و تنها کمتر از نیم ساعت به اجرایی شدن این طرح، بسته خبری این رخداد در اختیار خبرنگاران قرار گرفت و در پی آن، رئیس جمهور وقت هم اعلام کرد که خبری از افزایش قیمت بنزین نداشته است و خودش، شنبه (یک روز بعد از افزایش قیمت بنزین) متوجه خبر شده است.
در شرایط فعلی با اینکه شایعه های افزایش قیمت بنزین حواشی را در پی خواهد داشت، اما می تواند واکنش مردم نسبت به این خبرها را به مسئولان نشان دهد و از سویی سبب گردد تا هرگونه تصمیم گیری مسئولان در شرایط بهتری انجام شود. در تعطیلات نوروز شاهد بودیم که برخی افراد سرشناس و مسئول، نسبت به میزان استفاده بنزین در مسافرت ها انتقاد داشتند و این حجم مصرف را به دلیل ارزان بودن بنزین می دانستند.
مرگ یه بار شیون یه بار
آقایون بسم اله …
طبق معمول ۱.شایعه.۲به مرگ گرفتن.۲به تب راضی شدن.اتفاقا برو بریم با این بسم الله…ملت عادت میکنن باز:)))
سیاست مدارای ما و شومن هاشون که میان جو میدن یه چیزی یاد گرفتن واسه عوام فریبی
اونم مقایسه قیمت اب معدنی با بنزینه
هر چند وقت یه بار میان میگن وای بنزین تو ایران از اب معدنی ارزون تره
میره بالا قیمت
بعد سر اقتصاد داغون اب معدنی گرون میشه
و این داستان ادامه دارد…
افزایش قیمت بنزین کاملا کار درست و اقتصادی هست . افزایش نرخ بنزین و کاهش یارانه انرژی ضدتورمی هست . وقتی یارانه انرژی هست دولت کسری میاره و پول چاپ میکنه و تورم درست میکنه . یه بار برای همیشه باید همه یارانه های انرژی حذف بشن و اون یارانه به صورت نقد به مردم پرداخت بشه.


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp