همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از تغییر نرخ بهای خدمات صدور گواهی و تعرفه معاینه فنی از ابتدای سال ۱۴۰۲ در مراکز معاینه فنی خودرو خبر داد.
شادی مالکی درخصوص افزایش تعداد مراکز معاینه فنی اینترنتی اظهار کرد: بنا بر درخواست شهروندان به منظور تسهیل در ارائه خدمات و مدیریت صف مرکز معاینه فنی شهید چمران نیز به مراکز صرفاً اینترنتی اضافه شد.
وی تصریح کرد: در حال حاضر پذیرش در ۱۰ مرکز معاینه فنی شهر تهران مشتمل بر ۲۸ خط معاینه فنی خودروهای سبک صرفاً اینترنتی انجام می‌شود. مراجعه به مراکز بیهقی، نیایش، شهید آبشناسان، سراج، دماوند و شهید چمران و چهار واحد سیار نوبنیاد، گیلان، هنگام(شماره ۴) و هنگام (شماره ۸) تنها با تعیین وقت قبلی از طریق نوبت‌گیری اینترنتی در “سامانه تهران” من امکان‌پذیر است‌؛ البته تاکید می‌شود به جز ۱۰ مرکز اشاره شده مراجعه به‌صورت حضوری و یا نوبت‌گیری اینترنتی به سایر مراکز امکان‌پذیر است.
مالکی در خصوص نحوه فعالیت مراکز معاینه فنی تا پایان ماه مبارک رمضان افزود: مرکز بیهقی به صورت شبانه‌روزی، مرکز شهید آبشناسان در دوشیفت‌کاری ۷ صبح الی ۱۸ و ۱۸ الی ۴ صبح و سایر مراکز و واحدهای سیار معاینه فنی از ساعت ۷ الی ۱۸ فعال هستند. ضمناً از شهروندان درخواست می‌شود با توجه به فعالیت تعدادی از مراکز در روزهای تعطیل حتماً جهت اطمینان از آخرین وضعیت کاری مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه کنند.
مدیر عامل ستاد معاینه فنی در خصوص هزینه انجام معاینه فنی در سال ۱۴۰۲ گفت: بنا بر مصوبه دولت از ابتدای امسال نرخ بهای خدمات معاینه فنی در مراجعه نخست برای خودروهای سبک ۹۲ هزار تومان، خودروهای نیمه سنگین و سنگین ۱۱۹ هزار تومان و موتورسیکلت ۲۲ هزار تومان است.
وی در خصوص هزینه مراجعه مجدد وسایل نقلیه که به علت نقص فنی پیش از ۱۵ روز، پس از رفع ایراد به مراکز مراجعه می‌کنند، افزود: هزینه مراجعه مجدد برای هر بار مراجعه با توجه به تعداد آزمون‌های لازم برای کنترل وسیله نقلیه متفاوت است.در مراجعه مجدد و انجام دو آزمون هزینه آن برای خودروهای سبک ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان،خودروهای نیمه‌سنگین و سنگین ۲۲ هزار تومان و موتورسیکلت ۳ هزار و ۹۰۰ تومان است. در صورتی که تعداد این آزمون‌ها به سه یا بیشتر افزایش یابد مبلغ مراجعه مجدد برای خودروهای سبک ۳۰ هزار تومان، خودروهای نیمه‌سنگین وسنگین ۳۳ هزار تومان و موتورسیکلت ۶ هزار تومان احتساب می‌شود. 
مالکی در ارتباط با خودروهای دوگانه‌سوز و هزینه بازرسی چشمی قطعات و تجهیزات گازسوز خاطرنشان کرد: بنا بر مصوبات دولت خودروهای دارای سوخت CNG موظفند در هر دوره معاینه فنی ابتدا نسبت به بازرسی چشمی تجهیزات و قطعات گازسوز اقدام کنند. هزینه انجام بازرسی چشمی قطعات و تجهیزات گازسوز(به جز مخزن) برای خودروهای سبک و نیمه‌سنگین و سنگین ۲۴ هزار تومان و بازرسی چشمی هر مخزن CNG بدون باز کردن ۲۸ هزار تومان است.
اگر تازه تصویب شده چرا اینا از اول ۱۴۰۲ با اون نرخ معاینه رو انجام میدادن ! و تخلف اداری بوده چون تعداد زیادی در عید این کارو انجام میدن
اگر تازه خبرش بهتون رسیده که دیگه بیات شده


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp