همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
به تازگی دفتر مرکزی شرکت جهان نوین آریا به خیابان شریعتی تهران منتقل شده است. این نمایندگی فضای بزرگ تعمیرگاهی و نمایشگاهی را در اختیار دارد و نصب نشان تجاری جدید نیسان در نمای ساختمان این شرکت، گمانه زنی هایی مبنی بر از سرگیری واردات نیسان توسط جهان نوین آریا را قوت بخشیده است.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، در حال حاضر نام شرکت های معین خودرو اروند و پارس ساتر هوشمند (مزین خودرو) برای واردات محصولات سواری و نیمه سبک نیسان شنیده می شود. اما در چند وقت گذشته هیچگاه نام جهان نوین آریا به عنوان تنها واردکننده محصولات نیسان در دوره قبلی واردات شنیده نمی شد و برخی منابع آگاه می گفتند که این شرکت خصوصی برنامه ای برای حضور در واردات جدید ندارد.
اما با افتتاح نمایندگی مرکزی جهان نوین آریا در خیابان شریعتی تهران، آن هم در ملکی بزرگ که فضای وسیع تعمیرگاهی و شوروم را در اختیار دارد، گمانه زنی ها در مورد واردات خودروهای نیسان توسط این شرکت را قوت بخشیده است. در نمای شوروم و دفتر مرکزی جهان نوین آریا، از لوگوی جدید نیسان استفاده شده است و از سویی هنوز فضای شوروم آن امکان بازدید برای عموم را ندارد.
به گفته مدیران ارشد وزارت صمت، در دوره جدید واردات خودرو محدودیتی برای عرضه خودروهای CBU توسط یک شرکت وجود ندارد و هم زمان چند شرکت هم می توانند در صورت داشتن مدارک کامل، واردات و عرضه خودروهای یک نشان خارجی را در ایران انجام دهند.
در سال های ممنوعیت واردات خودرو، شرکت جهان نوین آریا برای کاهش هزینه های بسیاری از نمایندگی های خود را تعطیل کرد و به صورت محدود خدمات مربوط به خودروهای نیسان جوک و ایکس تریل را به مشتریانش ارائه می داد. حال بازگشت دفتر مرکزی این شرکت به خیابان شریعتی تهران و در یکی از بزرگترین ملک های خودرویی سطح شهر، این احتمال را می دهد که بزودی جهان نوین آریا اقدام به واردات مدل های جدید نیسان می کند.
عکس ها: محمدرضا پاداش
احتمالا میخوان لئو بیارن بجای نیسان
شرکت جهان نوین یک شرکت منظم و درستکار است. برای تحویل خودرو به مشتریان طبق وعده عملکرد. الان هم خدمات بعد از فروش مطلوب ارائه میده.
بنظر شرکت های خصالتی جدید دارن جای همه رو میگیرن همونجور که تو صنایع دیگه جایی خیلیا رو با قدرت خاص خودشون! گرفتن و کنار زدن!
این ملک قبلا نمایندگی ایران خودور بود البته غیر فعال. از اواسط سال پیش دیدم که کلی نیسان جوک میرن داخل نمایندگی و برام سوال بود که چرا نیسان جوک. و الان خبر این خبر برام جالب بود.


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp