خرده فروشی در سال های اخیر دچار تغییرات زیادی شده است. این تغییرات حاصل افزایش مراجعه مردم به اینترنت برای رفع نیاز هایشان است. شاپیفای (Shopify) در طول سال های متمادی توانسته محبوبیت زیادی کسب کند و استفاده از آن در سال های اخیر چند برابر شده است. پلتفرم هایی مانند شاپیفای، تعداد زیادی فروشنده جدید را جذب کرده اند که به دنبال منتقل کردن تجارت خود به اینترنت هستند. در مقاله پیش رو قصد داریم تا شما را بیشتر با سئو شاپیفای آشنا کنیم.
سئو یا همان بهینه‌ سازی سایت برای موتور های جست و جو مجموعه تاکتیک‌ هایی است که شما با استفاده از آن‌ ها سایت خود را به رتبه خوبی در گوگل می رسانید. در حقیقت شما با استفاده از سئو، موتور های جست و جو را مجبور می کنید تا سایت شما را به عنوان پیشنهادی مفید برای پاسخ به مشکلات کاربران معرفی کنند. این تکنیک ها می توانند یک تجربه مثبت تا تولید محتوای معنادار باشند.
هر چه محتوای سایت شما با کلمات کلیدی ای که کاربران سرچ می کنند مرتبط تر باشد، احتمال اینکه موتور های جست و جو آن را در رتبه بهتری قرار دهند، بیشتر می شود. رتبه سایت به خصوص برای فروشگاه ها و تجارت های الکترونیک بسیار مهم است.
یک فروشگاه شاپیفای که در رتبه اول قرار دارد، تقریبا دو برابر بیشتر از فروشگاهی که در رتبه دوم قرار دارد، کاربران را به خود جذب می کند و در نتیجه ترافیک بیشتری دارد.
سئو شاپیفای مجموعه ای از تنظیمات سئو است که منحصرا برای پلتفرم شاپیفای در نظر گرفته شده است. سئوی شاپیفای با سئو سایت تفاوت دارد. در سئو شاپیفای شما فقط به دنبال بهینه سازی محتوا نیستید؛ بلکه لیست محصولات را نیز بهینه می کنید.
در ادامه برخی از توصیه های سئو شاپیفای را نام برده ایم.
URL های تکراری را از پیوند های داخلی حذف کنید.
URL های صفحه بندی تکراری را حذف کنید.
برای وبلاگ سایت خود محتوایی با کلمات کلیدی با هدف مشخص ایجاد کنید.
نحوه مدیریت صفحات انواع محصول را تعیین کنید.
تصاویر را با استفاده از crush.pics فشرده کنید.
برنامه های غیر ضروری Shopify را حذف کنید.
رشد فروش مستمر نیازمند سئو شاپیفای است.
سئو شاپیفای تنظیمات منحصر به فردی برای بهینه کردن شاپیفای است. ما در این مقاله سعی کردیم تا آسان ترین راه حل ها را برای سئو شاپیفای انجام دهیم. امیدواریم که این راه حل ها در کسب رتبه بهتر در جست و جوی گوگل به شما کمک کند.

info@bizzone.ir آدرس ایمیل
02191004425
تیم تخصصی بیزون متشکل از افرادی است که دقیقا متناسب با اهداف شما دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را به عهده می گیرد. مهم نیست کجای مسیر قرار دارید، همیشه راهی برای پیشرفت هست.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.

source

توسط khodrocamp