همه چیز از همه جا برای ماشین شما
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
سخنگوی وزارت صنعت گفت افرادی که در بازه ۲۰ تا ۲۳ اسفند حساب وکالتی باز کرده اند اما بانک هنوز اسامی آن ها را به وزارت صنعت اعلام نکرده است از ۱۶ تا ۱۸ فروردین فرصت دارند در سامانه فروش خودرو ثبت نام کنند.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار به نقل از تسنیم، بزرگترین طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه از تاریخ ۲۰ اسفند ماه لغایت ۲۳ اسفند ماه سال گذشته آغاز شد و متقاضیان باید در این فاصله زمانی برای تعریف حساب وکالتی نزد بانک‌های عامل اقدام کرده و واریز وجه ۱۰۰ میلیون تومانی را انجام دهند تا پس از آن ثبت‌نام خود را از ۲۶ اسفند ماه تا ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۱ انجام و خودروهای مورد نظر خود را خریداری کنند.
اما برخی متقاضیان حائز همه شرایط ثبت‌نام در طرح عرضه یکپارچه خودروهای داخلی، به دلایل مختلف موفق به ثبت درخواست خودرویی خود در بازه تعیین نشده بودند به همین سبب وزارت صمت برای آن دسته از متقاضیان که پیش‌نیاز ثبت‌نام در این طرح (تعریف حساب وکالتی به‌نفع سازمان حمایت و واریز ۱۰۰ میلیون تومان) را انجام داده و توسط بانک‌ها تایید شده‌اند، فرصتی در نظر گرفته که بتوانند در روزهای دوشنبه (هفتم فروردین) و سه‌شنبه (هشتم فروردین) که سایت مجدد بازگشایی و فعال می‌شود، درخواست خود برای خودروی مورد نظر را ثبت کنند.
البته تعدادی از متقاضیان نیز به‌سبب اشتباه خود در وکالتی کردن حساب به نام (به نفع) سازمان حمایت، یا به دلیل ترافیک ثبت نام کنندگان در سامانه و یا اختلال‌های دیگر همچون عدم تطابق کدملی با شماره تماس، عدم تایید بانک در وکالتی شدن حساب مشتری و … از ثبت‌نام در موعد مقرر باز مانده بودند.
پس از ثبت نام تمام متقاضیان که تا ۸ فروردین به پایان می‌رسد کار بررسی اطلاعات متقاضیان( با توجه به شرایط ذکر شده در طرح) آغاز و فهرست نهایی متقاضیان خودروهای داخلی مشخص خواهد شد و پس از آن امکان ویرایش برای خریداران فعال می‌شود.
براساس اعلام وزارت صنعت امروز ۸ فروردین ماه آخرین مهلت ثبت نام در طرح یکپارچه است و بعد از آن روند بررسی اطلاعات انجام خواهد شد.
البته امید قالیباف سخنگوی وزارت صنعت نیز در همین ارتباط به خبرنگار تسنیم گفت: متاسفانه برخی از بانک ها همچنان لیست افرادی که در بازه زمانی ۲۰ تا ۲۳ اسفند ماه ۱۴۰۱ حساب وکالتی باز کرده اند را به وزارت صنعت ارسال نکرده است.
وی افزود: برای حفظ حقوق این افراد قرار است از چهارشنبه ۱۶ فروردین تا ۱۸ فروردین ماه سامانه فروش خودرو برای این دسته از افراد باز شود تا آنها نیز امکان ثبت نام پیدا کنند.
ممنون از اینکه به فکر رساندن خودرو به همه ی هم وطنانمون هستین و ممنون که انقدر دلسوزین که مدام و چندین باره این طرح ثبت نام رو تمدید میکنید اما چند مسله :
۱- بهتر نبود یک نفر به طور کامل و واضح تو هر رسانه ای که خودتون صلاح میدونین میومد از اول توضیح میداد روند ثبت نام چگونه هست و مرحله به مرحله تصویری این کار رو میکردند که یه سری مشکلات برای افراد پیش نیاد ؟
۲- شما که دلسوزیتون رو نشون میدید پس حتما فکری به حال ۱۰۰ میلیون پول بلوکه شده ی ما هم کردین که با این روند گویا قراره بیشتر از مدتی که اعلام کرده بودین ” تا آخر فروردین ماه ” در دست شما بمونه ؟!
۳- سایتی که هیچ توضیحاتی نداره و خیلی از بندگان خدا از بابت ثبت نام به دردسر میوفتن نباید یه پاورقی یا توضیحات کمکی یا آموزشی بابت استفاده از سایت و ثبت نام داشته باشه ؟! فقط بعد زمان ثبت نام اولیه با مشکلات سردرگمی افراد روبرو میشید و ابراز تاسف میکنید ؟ مگه قبل از طرح این روند نباید به همه ی جوانب فکر کرد ؟!!! مگه یکی از کارهای کارشناسان شما بررسی همین مسایل نیست ؟!
خیلی کامل و درست فرمودید
درحقیقت دارن هی این موضوع رو طولانی تر میکنن و پولا هی زمان یشتری بلوکه می مونه
خیلی بی جا کردید حق ۹۰۰ هزار نفر پایمال کردین ظلم به مردم
بخدا مردم سرکار گزاشتن ای داد بی داد عدالت نیست
دقیقا مثل بورس سال ۹۹دولت داره کلاه برداری میکنه .اوایل اسفند گفتند طرح یک پارچه اجرا میشه وبعد انداختن عقب تا اخر اسفند وحالا با این تمدیدها که فقط برای عقب انداختن قرعه کشی هست ونگه داشتن پول مردم دارن کلاه برداری میکنن تمام دنیا رو بگردی هیچ جای دنیا دولت مافیایی وکلاه بردارتر از دولت ایران پیدا نمیشه
همین تمدید مهلت های پیاپی،نشون میده که این هم مانند حرف های قبلی شون در حد همان وعده خواهد ماند و فقط به دنبال بلوکه کردن میلیاردها تومان وجه رایج کشور و کمی کاهش در نقدینگی موجود در جامعه است و بس…
لطفاً بنده حساب وکالتی به اسم سازمان حمایت بازنموده در تاریخ ۱۲/۲۲انجام داده ام ولی بانک تجارت در تاریخ ۱۲/۲۴حساب تایید کرده لطفاً رسیدگی کنید تمام کسانی که به اسم سازمان حمایت وکالتی انجام داده اند بتونن ثبت نام کنند باتشکر


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
سئو سایت
چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp