همه چیز از همه جا برای ماشین شما
در حالی که مهلت ثبت نام متقاضیان خودروی داخلی دیروز (۸ فروردین‌ماه) به پایان رسید، ولی دوباره سامانه یکپارچه از ۱۶ فروردین باز می‌ شود و امکان ثبت نام را برای برخی متقاضیان فراهم می‌آورد.
مقرر شده بود که متقاضیان خرید خودرو از سامانه یکپارچه فروش، در روزهای ۲۰ الی ۲۳ اسفندماه سال گذشته یک حساب وکالتی به نام سازمان حمایت باز کرده و مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان را به آن واریز و سپس حساب را بلوکه کنند. تاریخ ثبت نام نیز برای ۲۶ الی ۲۹ اسفندماه برنامه‌ریزی شده بود.
بانک‌ها وظیفه داشتند اسامی افرادی را که فرایند افتتاح و بلوکه شدن حساب وکالتی آن‌ها با موفقیت انجام شده، اعلام کنند. بالاخره روز ثبت نام فرا رسید و بسیاری از متقاضیان علیرغم اعلام اسامی آن‌ها از سوی بانک‌ها، به دلیل سنگین بودن ترافیک، نتوانستند در مرحله ثبت نام شرکت کرده و مهلت دوباره‌ای برای آن‌ها اعلام شد (۷ و ۸ فروردین‌ماه). اما برخی متقاضیان نیز به سبب اهمال بانک‌ها در اعلام اسامی، از ثبت نام در روزهای مذکور جا ماندند. خوشبختانه طبق گفته سخنگوی وزارت صمت، سامانه یکپارچه از ۱۶ فروردین باز می‌ شود و این دسته افراد به مدت ۳ روز (تا روز هجدهم) وقت دارند برای ثبت نام جهت خرید خودرو اقدام کنند.
در این میان برخی افراد، طرح جامع تخصیص خودرو را با طرح فروش ایران‌خودرو اشتباه گرفته و حساب وکالتی را به نام این شرکت باز کردند. این دسته افراد به دلیل نیاز به تغییر حساب وکالتی به نام سازمان حمایت، به ناچار از فرایند ثبت نام حذف شدند. البته جای نگرانی وجود ندارد، چرا که بر اساس وعده وزارت صمت، سامانه یکپارچه برای مجددا اواخر فروردین‌ماه برای این دسته متقاضیان باز می‌شود و امکان ثبت نام جهت خرید خودرو در دسترس آن‌ها قرار می‌گیرد. البته به شرطی که عملیات تغییر نام حساب وکالتی به طور کامل انجام شده و اسامی آن‌ها از سوی بانک‌ها اعلام شده باشد.
نوشته از ۱۶ فروردین سامانه یکپارچه برای افرادی خاص باز می‌شود اولین بار در وبلاگ کارنامه. پدیدار شد.
source

همه چیز از همه جا برای ماشین شما
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp