یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
اسکرول بی نهایت یک رویکرد در طراحی صفحات مجازی است که حین حرکت کاربر به پایین صفحه (اسکرول کردن صفحه) محتوا را به طور مداوم بارگیری می کند. این ویژگی نیاز به صفحه بندی سایت (تقسیم بندی محتوا در صفحات مختلف) را از بین می برد. از سال ۲۰۰۶ و اختراع قابلیت اسکرول بی نهایت، استفاده از آن، روز به روز افزایش یافته است و امروزه تمامی شبکه های اجتماعی و رسانه های خبری مطرح مانند اینستاگرام، توییتر و… از این ویژگی بهره مند شده اند.
هر چند که قابلیت اسکرول بی نهایت، خودش را ثابت کرده است و مزایای آن بسیار است؛ اما به هر حال، این قابلیت نیز مانند هر موضوع دیگری معایبی نیز دارد. برخی از معایب این قابلیت عبارت هستند از:
اضافه شدن گزینه load more (بارگیری بیشتر) امکانی است که بسیاری از معایب اسکرول بی نهایت را رفع کرده است.
اسکرول بی نهایت به معنای بارگیری مداوم و سریع محتوا و اطلاعات بر روی صفحه سایت است. قابلیتی که جایگزین صفحه بندی شده است. این ویژگی مزایای زیادی دارد که در این مطلب به آن ها پرداختیم. در ادامه نیز به این موضوع اشاره کردیم که اسکرول بی نهایت نیز مانند هر قابلیت دیگری، معایبی دارد که البته با ایجاد امکان load more (بارگیری بیشتر) این معایب تا حد قابل توجهی کاهش پیدا کرده است.
[email protected] آدرس ایمیل
02191004425
تیم تخصصی بیزون متشکل از افرادی است که دقیقا متناسب با اهداف شما دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را به عهده می گیرد. مهم نیست کجای مسیر قرار دارید، همیشه راهی برای پیشرفت هست.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp