یک سایت دیگر با وردپرس فارسی


ثبت‌نام در طرح‌های فروش و پیش‌فروش سایپا قرار بود آرامش بیشتر بازار خودرو را با خود به‌همراه داشته باشد. مسئولین برنامه‌ریزی کرده بودند که عرضه ۲۰ درصد از محصولات خودروسازان در طرح‌های فروش فوری و پیش‌‌فروش سبب شود که خودروهای تولیدی خودروسازان هرچه سریع‌تر به دست مصرف‌کنندگان واقعی برسد و دست دلالان و سوداگران بازار خودرو از خودروهای صفر کیلومتر کوتاه شود.
در عمل اما این اهداف محقق نشده و بازار خودرو همچنان جولانگاه دلالان و سودجویان است. حتی افزایش میزان تولید خودروسازان نسبت به سال‌ گذشته نیز نتوانسته وضعیت بازار خودرو را اندکی بهبود بخشد و همچنان مصرف‌کننده ایرانی با کمبود عرضه خودرو از جانب خودروسازان مواجه است.
به هر روی سایپا نیز همگام با دیگر خودروساز مورد حمایت دولت فعلا در حال ارائه طرح‌های پیش‌فروش، فروش نقدی و فروش اینترنتی است تا به کمک آن‌ها محصولات نهایی خود را به دست مصرف‌کنندگان برساند.
در این نوشتار با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر ثبت‌نام و طرح‌های فروش و پیش‌فروش متنوع سایپا.
عناوین این مطلب
سایت فروش سایپا دیروز قرار بود ۲ خودروی شاهین در نسخه دنده دستی و کوییک R پلاس دنده اتومات را از ساعت ۱۴ به فروش برساند.
بعد از اختلال اولیه سایت سایپا اعلام کرد که ساعت ۱۸ ثبت‌نام انجام می‌شود که در زمان مذکور نیز به‌دلیل حل نشدن مشکل قرار بر آن شد که ثبت‌نام به فردا یعنی ۵ بهمن ماه موکول شود.
امروز ۵ بهمن ماه سایپا ضمن عذرخواهی از مردم اعلام کرد که فعلا سایت از دسترس خارج شده و به‌محض برطرف شدن مشکل اطلاع‌رسانی خواهد کرد.
در اطلاعیه این شرکت آمده است:
گروه خودروسازی سایپا ضمن عذرخواهی از مشتریان عزیز به‌دلیل عدم اجرای به‌موقع طرح فروش فوق‌العاده محصولات گروه سایپا و قدردانی از صبر و شکیبایی مشتریان محترم، به اطلاع می‌رساند به‌دلیل بهبود برخی موارد سیستمی در سامانه فروش محصولات گروه سایپا، این سامانه برای ساعاتی از دسترس خارج شده است.
بدیهی است به‌محض برطرف شدن مشکل، مراتب از طریق بخشنامه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
امروز از ساعت ۱۴ قرار بود ۲ خودروی شاهین دستی و کوییک R پلاس اتوماتیک در سایت فروش سایپا به فروش برسد اما کاربران از اختلال سایت خبر می‌دهند.
طبق اطلاعیه سایپا بخشنامه رأس ساعت شش عصر و فقط برای واجدین شرایط مطابق مفاد بخشنامه فعال می‌شود.
طرح جدید فروش فوری محصولات شرکت سایپا از روز سه شنبه هفته جاری آغاز خواهد شد.
متقاضیان محترم از ساعت ۱۴ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ در صورتی که مطابق فرایند ذیل دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخشنامه جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت نام مطابق محدودیت های این بخشنامه باشند، می توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمایند. لازم به ذکر است متقاضیانی امکان ثبت نام را خواهند داشت که تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ کلیه فرایندهای اعلام شده در این خصوص را تکمیل نمایند.
همچنین امکان پیش ثبت نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز از ساعت ۱۴ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ به مدت ۳ روز جهت متقاضیان محترم این طرح فراهم می باشد و فرایند فروش از طریق تعریف حساب وکالتی شامل متقاضیان طح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نمی باشند.
جزئیات بخشنامه: طرح فروش فوری محصولات سایپا [به‌روزرسانی] - بهمن ۱۴۰۱
پیش‌فروش سایپا به‌زودی آغاز می‌شود و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت در روزهای پایانی این هفته اقدام به خرید خودرو کنند.
گفته می‌شود مرحله جدید پیش‌فروش محصولات شرکت سایپا از پنجشنبه هفته جاری آغاز خواهد شد و متقاضیان می‌توانند با رعایت شرایط مطرح‌شده در این مرحله، برای خرید خودرو ثبت‌نام کنند.
گفتنی است خریداران محترم از ساعت ۱۰ صبح پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ می‌توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا خودروی خود را انتخاب کنند و نسبت به تکمیل وجه در مرحله اول اقدامات لازم را انجام دهند.
قابل توجه است که داشتن گواهینامه و محدودیت خرید ۴۸ ماهه در این بخشنامه اعمال می‌شود.
پیش‌فروش دو خودروی کوییک و کوییک R ویژه مادران و متقاضیان عادی از ساعت ۱۱ صبح روز دوشنبه ۱۲ آذرماه آغاز شد. اما با بروز مشکل فنی در سایت فروش سایپا آذرماه ۱۴۰۱ این طرح فوق‌العاده به حالت تعلیق درآمد و در حال حاضر متقاضیان قادر به ثبت نام در این طرح نیستند.
سایت فروش سایپا هم‌اکنون از دسترس خارج بوده و به گفته رئیس اطلاع‌رسانی و فضای مجازی سایپا، مشکل فنی از سوی شرکتی است که زیرساخت سایت را زیر نظر دارد. بنابراین تا زمانی که مشکل زیرساخت سایت از جانب شرکت اصلی حل نشود، ادامه فرایند ثبت نام جهت شرکت در طرح پیش‌فروش فوق‌العاده خودروهای کوییک و کوییک R غیرممکن خواهد بود.
البته برخی کاربران در همان دقایق اول توانسته‌اند وارد سایت فروش شده و برای ثبت نام جهت خرید خودرو اقدام کنند. ولی پس از مدت کوتاهی، افراد با پیام استفاده از IP غیر ایرانی مواجه شده‌اند، در حالی که فیلترشکن یا وی پی ان خاصی روی دستگاه آن‌ها فعال نبوده است.
بد نیست بدانید در طرح پیش‌فروش فوق‌العاده جدید سایپا، که فعلا دسترسی به آن غیرممکن است، دو محصول کوییک و کوییک R با گیربکس معمولی عرضه شده‌اند. این طرح برای مادران و متقاضیان عادی در نظر گرفته شده است. متقاضیان عادی تا زمان تکمیل محصولات فرصت ثبت نام دارند، در حالی که مادران در یک برهه ۷ روزه می‌توانند جهت شرکت در این طرح فوق‌العاده و ثبت نام خودرو اقدام کنند. خودروی کوییک با رنگ سفید و گیربکس معمولی با اختلاف تقریبا ۶۰ میلیون تومانی نسبت به قیمت بازار آزاد در این طرح عرضه شده است.
تا این لحظه خبری از رفع مشکل فنی در سایت فروش سایپا آذرماه ۱۴۰۱ در دسترس نیست. واضح است که گروه صنعتی سایپا به محض برطرف کردن این مشکل، اطلاع‌رسانی‌های لازم را در فضای رسانه‌ای و همین‌طور فضای مجازی انجام خواهد داد.
فروش فوری و فوق العاده عادی و طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای ۶ محصول گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۱۱ امروز چهار‌‌شنبه ۱۱ آبان ماه آغاز می‌شود.
گروه خودروسازی سایپا، ‌فروش فوق العاده ۶ محصول شاهین، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک، کوییک.آر با گیربکس اتوماتیک با موعد تحویل ۳۰ روزه و کوییک.آر با گیربکس معمولی،کوییک با گیربکس معمولی و سایپا ۱۵۱، با موعد تحویل ۹۰ روزه را آغاز می‌کند و این ثبت‌نام تا تکمیل ظرفیت محصولات از طریق سامانه فروش اینترنتی سایپا ادامه خواهد داشت.
گفتنی است در این طرح، فروش محصولات بدون محدودیت قرعه کشی تا تکمیل ظرفیت جهت ثبت نام انجام خواهد شد. این طرح فروش برای خودروهای طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت جهت پیش ثبت نام فعال است.
متقاضیان محترم می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی https://saipa.iranecar.com نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرآیند خرید خودرو در طرح مذکور شرکت کنند.
مرحله جدید طرح پیش فروش اقساطی خودرو شاهین شرکت سایپا از هفته آینده آغاز خواهد شد.
این طرح از ساعت ۱۱ صبح روز شنبه مورخ ۳۰ مهر سال جاری فعال خواهد شد.
گروه خودروسازی سایپا در جدیدترین اطلاعیه چند طرح فروش مختلف و متنوع را اعلام کرده تا متقاضیان نسبت به ثبت نام در این طرح‌ها اقدام کنند.
زمان ثبت نام در این طرح‌های فروش از ساعت ۱۱ پنجشنبه ۱۴ مهرماه ۱۴۰۱ آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.
لازم به ذکر است که متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام به شرکت خودروسازی سایپا به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com مراجعه نمایید.
طرح فروش فوق‌العاده سایپا (معمولی و مخصوص مادران):
طرح پیش فروش محصولات سایپا (عادی و مخصوص مادران):
با اعلام شرکت سایپا، فروش فوق العاده شاهین از روز چهارشنبه ۳۰ شهریورماه ۱۴۰۱ آغاز می‌شود. ثبت نام شاهین از ساعت ۱۰ صبح شروع شده و تا زمان تکمیل ظرفیت فروش خودرو نیز ادامه دارد.
براساس بخشنامه فروش شاهین، محدودیت پلاک انتظامی فعال و همچنین محدودیت خرید خودرو در ۴۸ ماه اخیر، برای این مرحله از فروش خودرو شاهین، حذف شده است.
گروه صنعتی سایپا اعلام کرد که برخی از محصولات این شرکت در یک طرح پیش فروش و فروش فوری در بازار عرضه خواهند شد.
این طرح از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۱۶ شهریورماه آغاز شده و به مدت ۷۲ ساعت ادامه خواهد یافت. متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت sale.iranecar.com مراجعه کرده و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه‌ی ثبت‌نام از این لینک بازدید فرمایند.
طرح پیش فروش و فروش فوری سایپا شهریور ۱۴۰۱
شرکت خودروسازی سایپا شرایط پیش فروش یکساله و مشارکت در تولید ویژه دی ماه را اعلام کرد. در این شرایط پیش‌فروش که در قالب دو بخشنامه جدا ارائه شده است، خودروهای شاهین، کوییک و ساینا عرضه شده‌اند.
در شرایط پیش‌فروش یک‌ساله سایپا، خودروهای شاهین G، کوییک S، کوییک دنده‌ای، کوییک R دنده‌ای، ساینا S و پراید وانت یا سایپا ۱۵۱ عرضه شده‌اند. موعد تحویل خودروها خرداد الی مرداد ۱۴۰۱ است و قیمت خودرو نیز مطابق قیمت روز در زمان تحویل محاسبه خواهد شد.
در بخش دیگری از این شرایط که به پیش‌فروش سایپا به شیوه مشارکت در تولید اختصاص دارد، خودروهای فوق بار دیگر قابل پیش‌خرید هستند اما موعد تحویل آن‌ها بهمن و اسفند ۱۴۰۱ خواهد بود.
متقاضیان محترم شرکت در این شرایط فروش می‌توانند از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ به مدت ۲ روز کاری به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا  مراجعه کرده و پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کدکاربری و رمز عبور نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
ثبت‌نام سایپا پیش‌فروش دی ۱۴۰۰
طرح جدید فروش نقدی محصولات شرکت سایپا از روز پنجشنبه هفته جاری آغاز خواهد شد.
متقاضیان شرکت در این طرح می‌توانند از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه مورخ ۲۵ آذر ماه سال ۱۴۰۰ (به مدت ۲ روز) با مراجعه به سایت گروه خودروسازی سایپا نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
نوع خودرو
قیمت خودرو (به ریال)
زمان تحویل
رنگ قابل عرضه
کوئیک با گیربکس معمولی
۱.۶۵۸.۳۸۰.۰۰۰
حداکثر ۹۰ روز کاری
کوئیک R با گیربکس معمولی
۱.۷۵۶.۹۵۰.۰۰۰
سفید-قرمز، مشکی-قرمز، سفید-مشکی، کرم-مشکی، نقره‌ای- مشکی، قرمز-مشکی
تیبا SX موتور M15
۱.۱۸۱.۲۹۰.۰۰۰
سفید
تیبا ۲ EX رینگ فولادی
۱.۲۵۰.۷۷۰.۰۰۰
سفید
ساینا SE ۱۵۱ موتور M15
۱.۴۶۹.۰۱۰.۰۰۰
سفید، مشکی متالیک، نقره‌ای متالیک
سفید
پیش فروش ۷ محصول شرکت سایپا ویژه آذر ماه از امروز آغاز شد.
موعد تحویل این ۷ محصول حداکثر یک سال اعلام شده است. متقاضیان برای ثبت‌نام می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز اول آذر با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا ثبت‌نام کنند. مهلت ثبت‌نام به مدت دو روز و به صورت ۲۴ ساعت در نظر گرفته شده است.
نوع خودرو
مبلغ پیش پرداخت علی‌الحساب(ریال)
قیمت خودرو
زمان تحویل
شاهین G
۱۴۵۹۳۵۰۰۰۰
قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان
کوئیک S
۷۷۴۹۷۰۰۰۰
خرداد الی شهریور ۱۴۰۱
کویئک دو رنگ R
۷۴۷۰۸۰۰۰۰
خرداد الی شهریور ۱۴۰۱
کوئیک با گیربکس معمولی
۷۰۵۳۱۰۰۰۰
خرداد الی شهریور ۱۴۰۱
ساینا S
۷۱۲۶۸۰۰۰۰
تیر الی شهریور ۱۴۰۱
تیر الی شهریور ۱۴۰۱
کوئیک پلاس با گیربکس اتوماتیک
۱۱۶۶۴۴۰۰۰۰
تیر الی مرداد ۱۴۰۱
گروه خودروسازی سایپا از امروز ۱۸ خرداد ماه طرح فروش فوق‌العاده خود را آغاز کرد.
سایپا در طرح فروش فوق‌العاده خود ۵ محصول پرطرفدار این شرکت یعنی خودروهای تیبا صندوقدار (رینگ فولادی)، تیبا ۲ (رینگ فولادی)، ساینا دنده‌ای (رینگ فولادی)، ساینا S و کوییک S را عرضه کرده است.
متقاضیان ثبت‌نام در این طرح فروش می‌توانند از امروز به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا مراجعه کرده و عملیات ثبت‌نام را انجام دهند.
لازم به ذکر است که ثبت‌نام در طرح فروش فوق‌العاده سایپا در ۱۸ خرداد ماه نیز همچون گذشته نیازمند پرداخت هزینه خاصی نیست و تنها پس از اجرای قرعه‌کشی، منتخبین ۷۲ ساعت فرصت دارند تا مبلغ کل خودروی ثبت‌نامی خود را واریز کنند. در این حالت ثبت‌نام تکمیل شده و خودرو این افراد نهایتا پس از ۹۰ روز به آن‌ها تحویل داده خواهد شد.
به اطلاع متقاضیان محترم و نمایندگی‌های مجاز گروه خودروسازی سایپا میرساند در راستای ایجاد امکان فرصت برابر ثبت‌نام برای همه متقاضیان خرید خودرو، ایجاد سازوکار شناسایی و عرضه به مصرف‌کنندگان واقعی، شرایط فروش فوق‌العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا ویژه دهه مبارک فجر به شرح ذیل اعلام می‌گردد:
ثبت‌نام سایپا
زمان فعال‌سازی بخشنامه فروش فوری محصولات سایپا: ساعت ۱۴ روز شنبه مورخ ۱۸ بهمن ماه ۹۹ به مدت ۳ روز
شرایط قرعه‌کشی در این بخشنامه نیز فعال است.
به اطلاع کلیه متقاضیان محصولات سایپا می‌رساند، در راستای ایجاد امکان فرصت برابر ثبت نام برای همه متقاضیان خرید خودرو، ایجاد ساز و کار شناسایی و عرضه به مصرف کنندگان واقعی، شرایط پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به شرح ذیل اعلام می‌گردد:
زمان فعال‌سازی این بخشنامه: ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۲۵ام دی ماه ۹۹ (به مدت سه روز)
جدول خودروهای قابل واگذاری در مرحله پیش‌فروش سایپا:
ثبت‌نام سایپا
گفتنی است سایپا اعلام کرده است که قصد دارد با گذر زمان مرحله قرعه‌کشی را از شرایط فروش خود حذف کرده و محصولات خود را بدون در نظر گرفتن محدودیت تعداد به دست مصرف‌کنندگان نهایی برساند.
چگونه از بورس کالا خودرو بخریم؟ + قیمت پایه نخستین خودرو وارداتی در بورس کالا مشخص شد
مادران از شروط جدید خودروسازان مستثنی هستند؛ نگران واریز پول به حساب خودروسازان…
حمایت وزیر صمت از عرضه خودرو در بورس کالا به نتیجه رسید
ایران خودرو آئولوس شوئن مکس را راهی بازار کشورمان خواهد کرد
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات پربازدید
مدارک، مراحل و شرایط تعویض پلاک خودرو در سال ۱۴۰۱
شرایط اسقاط خودروهای فرسوده و مراحل آن در سال ۱۴۰۱ + اخبار مرتبط
علل استارت نخوردن ماشین و نحوه برطرف‌ کردن آن
انواع صدای ماشین و ۱۲ مشکلی که می‌تواند دردسرساز شود
۱۱ دلیل روشن شدن چراغ چک خودرو که باید بررسی شود
نکات نوشتن قولنامه ماشین به همراه نمونه قولنامه
علت جا نرفتن دنده خودرو و یا سخت جا رفتن آن چیست؟
علت ریپ زدن ماشین در شرایط مختلف چیست؟
شرایط گرفتن معاینه فنی خودرو و مدارک لازم در سال ۱۴۰۱
مدارک لازم برای تمدید گواهینامه رانندگی، مراحل و هزینه آن
جدیدترین مقالات
ترکیدن لاستیک و دلایل آن؛ اگر لاستیک خودرو ترکید چه کنیم؟
کارشناسی خودرو با اسکنر ترموگرافی
روش‌های تشخیص درب تعویض‌شده خودرو را بشناسید
کارشناسی ام وی ام
کارشناسی هیوندای
source
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp