یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
شرکت خودروسازی سایپا در جدیدترین شرایط فروش اعلامی، دو خودروی کوییک فول پلاس اتومات و شاهین G را ویژه متقاضیان عادی و طرح جوانی جمعیت عرضه می‌کند.

شاهین G
کوییک R اتوماتیک
متقاضیان محترم از ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه ۴ بهمن ماه درصورتی‌که مطابق فرایند ذیل دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخشنامه جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت‌نام مطابق محدودیت‌های این بخشنامه باشند، می‌توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذشده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت‌نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمایند. لازم به ذکر است متقاضیانی امکان ثبت‌نام را خواهند داشت که تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۳ بهمن ماه، کلیه فرایندهای اعلام‌شده در این خصوص را تکمیل نمایند.
جهت تعریف حساب وکالتی ، مشتریان محترم بایستی به شعب یکی از بانکهای تجارت ، ملت ، ملی ، صادرات واقتصاد نوین و رفاه مراجعه حضوری داشته باشند و در صورتی که حساب بانک تجارت یا حساب بانک ملی دارند می توانند با مراجعه به سایت بانک تجارت https://car.farava.ir یا سایت بانک ملی https://firoozeh.bmi.ir/signin به صورت آنلاین در این خصوص اقدام نمایند.
مشتریان، مطابق دستورالعمل های پلیس راهور ، قبل از ثبت نام خودرو باید در سامانه راهور (سامانه سخا) اطلاعات فردی و سکونتی خود را ثبت و یا بروز نمایید.
همچنین امکان پیش ثبت‌نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز از ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه مورخ ۴ بهمن به مدت ۳ روز جهت متقاضیان محترم این طرح فراهم است و فرایند فروش از طریق تعریف حساب وکالتی شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نمی‌باشند.
 
کوییک R اتوماتیک و شاهین G که در این طرح عرضه می‌شوند، با مدل ۱۴۰۲ تحویل خواهند شد. زمان تحویل خودروها نیز ۹۰ روز کاری خواهد بود.
 
متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام پیش فروش خودروهای سایپا به نمایندگی‌های مجاز این شرکت در سراسر کشور مراجعه نموده و همچنین نسبت به درج اطلاعات اولیه در وب‌سایت فروش این شرکت اقدام نمایند.
آیا حساب کاربری ندارید؟
source
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp