یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
گروه بهمن یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های فروش خودرو است که در کنار خودروسازان بزرگ داخلی، گروه خودروسازی ایران خودرو و گروه خودروسازی سایپا محصولاتش را پیش فروش می‌کند.
 
چندسالی می‌شود که پیش فروش خودروها با هدف ایجاد تعادل در بازار خودرو و همچنین عرضه به موقع محصولات شرکت‌ها، اجرایی می‌شود. گفته می‌شود با استفاده از روش پیش فروش خودروهای داخلی، هم سرمایه لازم برای تولید خودرو تامین می‌شود و هم خودروساز می‌تواند ظرفیت تولید خود را با تعداد خودروهای درخواستی هماهنگ کند.
شرکت بهمن موتور، قرعه‌کشی محصولات خود را برای طرح‌های جوانی جمعیت و جایگزینی خودروهای فرسوده، روز دوشنبه، ۲۶ دی‌ماه ۱۴۰۱ برگزار کرد.
در سومین دوره قرعه کشی محصولات بهمن، فیدلیتی پرایم تیپ ۵ نفره و ۷ نفره، دیگنیتی پرستیژ و وانت کارا دو کابین تیپ ۴ در طرح جوانی جمعیت عرضه شدند.
خودروهای فیدلیتی تیپ ۱ و دیگنیتی پرستیژ و وانت کارا دو کابین تیپ ۴ و در دسته خودروهای تجاری کشنده امپاور BD500، مینی بوس پگاسوس و فورس ۶ تن کابین خوابدار در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده به فروش رسیدند.

فکر میکنی ماشینت چقدر می‌ارزه؟

در دی ماه ۱۴۰۱ قیمت پایه دیگنیتی پرستیژ در بورس کالا یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان و قیمت دیگنیتی پرایم در بازار یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است.

با خودرو ۴۵
ماشینت رو نقد کن!

 
 
 

آماده فروش خودرو هستید؟

نویسنده: میلاد قزللو


source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp