یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

شایعه مذاکره پرسپولیس با میلاد محمدی صحت ندارد.
یکی از پست‌هایی که پرسپولیس قصد داشت برای این  فصل آن را تقویت کند، دفاع چپ بود. با توجه به عملکرد نه‌چندان خوب سعید آقایی و علی شجاعی و همچنین مصدومیت طولانی‌مدت وحید امیری، پرسپولیسی‌ها می‌خواستند هر طور شده یک مدافع چپ مطمئن را در تابستان به خدمت بگیرند.
گزینه اول آن‌ها امید نورافکن بازیکن ملی‌پوش سپاهان بود. یحیی گل‌محمدی علاقه زیادی به این بازیکن دارد و سال گذشته هم برای جذب نورافکن اقدام کرد ولی نتیجه‌ای در بر نداشت. امید  با سپاهان قرارداد داشت و پرسپولیس هم نتوانست رضایتنامه این بازیکن را بگیرد.
به غیر از نورافکن میلاد زکی‌پور هم در لیست یحیی گل‌محمدی قرار داشت ولی به دلیل درخواست مالی بالای این بازیکن و همچنین مخالفت شدید هواداران پرسپولیس، پیوستن زکی‌پور یه این تیم کنسل شد.
بعد از منتفی شدن جذب دو مدافع سابق استقلال، گل‌محمدی تصمیم گرفت با علی نعمتی و وحید امیری فصل را شروع کند و نیم‌فصل را به پایان برساند. با اتمام بازی‌های نیم‌فصل اول و شروع نقل و انتقالات زمستانی، شایعه شده میلاد محمدی مدافع چپ تیم ملی در جام جهانی با پرسپولیس مذاکراتی را انجام داد تا به این تیم بپیوندد.
خبری که صحت ندارد و قرار نیست این بازیکن از فوتبال یونان و باشگاه آاک جدا شود. محمدی که در جام جهانی مصدوم شد، چندی قبل عمل جراحی انجام داد و فعلا هم نمی‌تواند برای تیمش به میدان برود.
گل‌محمدی هم طبیعتا قصد ندارد یک بازیکن مصدوم را به ترکیب تیمش اضافه کند. خود میلاد هم فعلا برنامه‌ای برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد و می‌خواهد همچنان در فوتبال اروپا به کارش ادامه دهد. به هر ترتیب با شروع فصل نقل و انتقالات از این دست شایعات زیاد مطرح می‌شود و چیز عجیبی نیست.
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط khodrocamp